Kaugvastuvõtt

Confido pakub erinevaid võimalusi arstiga suhtlemiseks Sinu asukohast sõltumata ja Sinule sobival viisil: telefoni teel, video vahendusel või veebivestlusena.

Telefonikonsultatsioon

Confido tasuline arsti nõuandetelefon 1500 annab põhjalikku ja professionaalset terviseabi iga päev ajavahemikul 9.00–21.00. Nõuandeliini numbrile 1500 vastavad arstid ning võimalik on läbi viia ka isikustatud nõustamist, mis annab muuhulgas võimaluse olemasolevate retseptide pikendamiseks ja haiguslehe avamiseks (nõuab Mobiil-ID-d või Smart ID-d).

Teenusel on minutipõhine hind 2,50 € minut + telefonioperaatori poolt kehtestatud lühinumbritariif, kuni 30 senti minuti eest. Telefonitsi nõustame tervisemurega inimesi nii eesti, vene kui ka inglise keeles.

Lisaks saab Confidos telefonikonsultatsioonide aega broneerida üldarstidele, eriarstidele ja teiste tervishoiuspetsialistidele. Sellisel juhul võtab tervishoiuteenuseosutaja ise patsiendi ettenähtud ajal ühendust. Sellisel juhul toimub teenuse eest tasumine ettemaksuna. Aegu saab broneerida helistades 1330 või läbi online-broneeringu.

Tähelepanu! Confido Terviselahenduse klientidele on eraldi nõuandeliin. Professionaalne arsti nõuandeliin ainult Confido Terviselahenduse klientidele numbril +372 600 4000 (ambulatoorse ravi limiidist).

Hind

Teenus
Hind
Arsti nõuandeliin 1500
Lisandub telefonioperaatori tariif, kuni 30 senti min
2,50 € minut

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.