Peavalu neuroloog arsti vastuvõtt migreen

Neuroloogia

Neuroloogia on meditsiiniharu, mis tegeleb närvisüsteemi haiguste diagnoosimise ja raviga. Neuroloogilist arstiabi osutab neuroloog ehk närviarst. Peamised kaebused ja põhjused, miks pöördutakse neuroloogi vastuvõtule, on peavalu, migreen, insult, epilepsia, Parkinsoni tõbi, düstoonia, sclerosis multiplex, meningiit, entsefaliit.

Neuroloogi vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata. Haigekassa poolt rahastatud vastuvõtt toimub vaid saatekirja olemasolul.

Vaata lisaks:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Neuroloogi vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Neuroloogi ehk närviarsti konsultatsioonile soovitame pöörduda närvisüsteemihaiguste, sh peavalu, seljavalu diagnoosimiseks ja raviks, eksperthinnangu saamiseks varem antud diagnoosile või raviplaanile.

  Haigused, mille ennetamise, diagnoosimise ja ravimisega neuroloog veel tegeleb, on insult, epilepsia, Parkinsoni tõbi, lihaste kontrollimatute kokkutõmmete tõttu tekkivad valeasendid ja liigutused, sclerosis multiplex, rahutute jalgade sündroom, närvisüsteemi nakkushaigused (meningiit, entsefaliit, borrelioos). Meie neuroloogid nõustavad ka neuroloogilisest haigusest taastumisel või kroonilise haigusega toimetulekul.

  Neuroloogi suunamisel teostame ka täiendavaid uuringuid, sh elektroentsefalograafia (EEG), esilekutsutud potentsiaalide (auditoorsed, visuaalsed, somatosensoorsed, motoorsed) uuring, elektroneuromüograafia (ENMG), elektroneurograafia (ENG).

  Patsiente vanuses kuni 18 eluaastat võtab vastu lasteneuroloog.

  Haigekassa lepinguga rahastatud vastuvõtte saab broneerida ainult telefonil 1330 või Digiregistratuuris. Haigekassa vastuvõtud toimuvad Tallinnas ja Tartus. Patsiendil tuleb tasuda visiiditasu 5 €. Vastuvõtule registreerimiseks on vajalik saatekiri.

  Neuroloogi vastuvõtt Tallinnas (võimalik ka videokonsultatsioon)
  110 €
  30 min
  Neuroloogi vastuvõtt Tallinnas (Dr Toomsoo) (võimalik ka videokonsultatsioon)
  110 €
  20 min
  Neuroloogi kiireloomuline vastuvõtt Tallinnas (võimalik ka videokonsultatsioon)
  200 €
  30 min
  Neuroloogi vastuvõtt Tartus (võimalik ka videokonsultatsioon)
  100 €
  30 min
  Saatekirjaga neuroloogi vastuvõtt Haigekassa lepingu raames
  visiiditasu 5 €

  Seda teenust osutame

  Confido Tartu Raatuse kliinik
  6. korrus, Raatuse 21, Tartu
  Confido Veerenni Tervisekeskuse kliinik
  Veerenni 53a, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Neuroloogi vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid