Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Eesnäärme jämenõelbiopsia ultraheli kontrolli all

Otsi vabasid aegasid

Eesnäärme jämenõelbiopsia käigus võetakse eesnäärme kudedest jämenõeltega proovid ultraheli seire all.

See on diagnostiline protseduur, mis viiakse läbi eesnäärme koe analüüsimiseks eesnäärmevähi või teiste eesnäärme haiguste diagnoosimiseks. Ultraheli kasutatakse selle protseduuri ajal, et täpselt määrata eesnäärme asukoht ja kudedest proovide võtmine oleks suunatud ja kontrollitud.

Protseduuri käigus sisestatakse õhukesed nõelad eesnäärme koesse, et saada proove, mida seejärel uuritakse mikroskoobi all. Eesnäärme jämenõelbiopsia võib olla vajalik, kui leitakse eesnäärme suurenemine, kõrgenenud eesnäärme-spetsiifiline antigeen (PSA) tase või muud eesnäärme probleemid, mis vajavad täpsemat diagnoosi.

Enne protseduuri selgitab arst teile, kuidas protseduur läbi viiakse ja millised võivad olla võimalikud riskid või kõrvaltoimed. Samuti antakse teile ka juhised, kuidas protseduuriks valmistuda. Confidos on võimalik teostada eesnäärme biopsia võtmist ka üldanesteesias ehk narkoosis, mis teeb kogu protseduuri patsiendi jaoks mugavamaks.

Eesnäärme biopsia on oluline diagnostiline protseduur eesnäärme tervisega seotud probleemide korral ja aitab arstidel täpsemalt hinnata eesnäärme tervist ja võimalikke haigusseisundeid.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Eesnäärme jämenõelbiopsia ultraheli kontrolli all
alates 980 €
Uroloogi ja õe vastuvõtt
130 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses