Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Eesnaha kida kirurgiline ravi

Otsi vabasid aegasid

Frenuloplastika on kirurgiline protseduur, mida kasutatakse eesnahakida (väike kude, mis ühendab peenise pea eesnaha siseküljega) probleemide raviks. Kui eesnahakida ehk frena on liiga lühike või pingeline, võib see põhjustada ebamugavust ja valu seksuaalvahekorra ajal ning võib isegi piirata peenise liikuvust.

Frenuloplastikat tehakse nii lokaal- kui üldanesteesia all ja selle käigus lõigatakse frena kude läbi ning seejärel õmmeldakse tagasi pikema ja lõdvemana. See võimaldab peenise pea vabamalt liikuda ja võib aidata vähendada valu ja ebamugavustunnet seksuaalvahekorra ajal.

Kuigi frenuloplastika on üldiselt ohutu ja efektiivne protseduur, võivad tekkida ka mõned komplikatsioonid, näiteks verejooks, infektsioonid või armistumine. Seetõttu peaks igaüks, kes kaalub frenuloplastikat, rääkima sellest oma arstiga ning saama põhjaliku ülevaate protseduuri eelistest, riskidest ja võimalikest tulemustest.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Uroloogi vastuvõtt
Eelneb igale operatsioonile
130 €
30 min
Eesnaha kida kirurgiline ravi
Operatsioon
alates 800 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses