Confido Meditsiinikeskuse arstid

Arstid ja spetsialistid

Confidos töötab lai valik arste ja spetsialiste, kes annavad nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meie üld- ja perearstide poole võite pöörduda nii ootamatute ja äkiliste kui ka krooniliste tervisemurede korral. Confidos töötavad kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilisemat abi. Meie arstid teostavad lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure. Lisaks arstidele leiad Confidost ka palju teisi oma valdkonnale pühendunud professionaale - spetsialiste, terapeute ja massööre, kes on abiks nii emotsionaalsete kui füüsiliste murede lahendamisel.

Arstid

Confidos töötavad kogenud üld- ja perearstid ning kõigi peamiste valdkondade eriarstid. Sõltumata oma tervisemurest, pääsete meie arstide vastuvõttudele alati kiiresti ning saatekirja selleks ei ole vaja.

LOE LÄHEMALT

Õed ja ämmaemandad

Confido õed ja ämmaemandad annavad esmast nõu väga erinevate terviseprobleemide puhul ning lisaks tegelevad ka ennetustööga, et hoida ja säilitada tervist.

LOE LÄHEMALT

Muud tervisespetsialistid

Confidos töötavad oma valdkonnale pühendunud professionaalsed spetsialistid, terapeudid ja massöörid, kes iseseisvalt või koostöös meie arstide ning õdedega aitavad kaasa teie tervisemurede ennetamisel või ravimisel.

LOE LÄHEMALT


Oluline teada

Aja broneerimise järel tuleb tasuda ettemaks soovitud teenuse eest. Ettemaks aitab vältida visiitide ärajäämist ja võimaldab arstidel aidata rohkem inimesi.

 • Vastuvõtule saate tulla ilma saatekirjata ning kiiremini, kui riiklikus ravijärjekorras.
 • Tule kohale kümme minutit varem.
 • Mõtle hoolikalt läbi kõik oma kaebused – millal algasid ja kuidas on ajas muutunud.
 • Võta kaasa kõik haiguslooga seotud uuringutulemused või dokumendid, kui need on Teie käes. Kõik digiloos olevad sissekanded ja uuringute tulemused on meie arstidele kättesaadavad.
 • Kui tarvitad ravimeid, mõtle hoolikalt läbi, milliseid ravimeid oled tarvitanud, kuidas need mõjutasid Teie enesetunnet ja tervisenäitajaid, milliseid ravijuhiseid oled järginud.
 • Massaaži või teraapia kestuse sisse oleme arvestanud paar minutit riiete vahetamiseks nii teraapia eel kui järel, samuti toibumiseks, et keha ja meel jõuaksid rahuneda.

   Millist abi saate arsti juures?

   Haiguste diagnoosimine ja ravi

   Confido arstid diagnoosivad ja ravivad väga erinevaid haiguseid. Meie üld- ja perearstid tegelevad igas vanuses inimestega ning diagnoosivad, ravivad ja jälgivad laia spektrit terviseprobleeme nii nagu perearstikeskusteski. Vajadusel konsulteeritakse kitsama eriala spetsialistiga. Meie eriarstide poole võid alati pöörduda ka otse ning ilma saatekirjata. Vajadusel määravad arstid analüüse, suunavad täiendavatele uuringutele, koostavad raviplaani ja annavad soovitusi tervise hoidmiseks. Paljudel kergematel juhtudel oskavad tervisealast abi ja nõustamist anda ka meie õed.

   Analüüsid ja uuringud

   Confidos on võimalik teha laia valikut analüüse ja uuringuid nii haiguste ennetamiseks, diagnoosimiseks kui ka jälgimiseks. Enamasti suunab teid analüüsidele ja uuringutele meie arst või õde. Erinevaid vereproovide pakette saab tellida ka ilma eelneva saatekirjata. Analüüsidest pakume nii vere-, uriini kui väljaheiteanalüüse.

   Meditsiinilistest uuringutest on meie valikus kõik levinumad röntgen-, ultraheli- ja magnetuuringud. Teostame muuhulgas EKG-d, spirograafiat, Holter- ja uneuuringuid, Dermtesti sünnimärkide hindamiseks ning mitmeid muid spetsiifilisi uuringuid. Soovitame analüüsidele ja uuringutele lisaks juurde broneerida konsultatsioon mõne meie arsti või õega, kellelt saada abi tulemuste tõlgendamisel ja soovitusi oma tervise hoidmiseks. Confidos pääsete analüüsidele ja uuringutele kiiresti ja mugavalt.

   Confido Meditsiinikeskuses teostatakse paljusid diagnostilisi uuringuid ka perearstikeskustele uuringufondist ja haigekassa hindadega. Selleks on vajalik perearsti suunamiskirja.

   Tutvu lähemalt

   Vaktsineerimine

   Vaktsineerimine on tõhus ja ohutu viis kaitsta end raskete nakkushaiguste eest. Meie juures saab teha nii hooajalist gripivastast vaktsineerimist, puukentsefaliidi ja emakakaelavähi vastaseid vaktsineerimisi, reisimisega seotud vaktsineerimisi kui ka kõiki muid lastele ja täiskasvanutele vajalikke vaktsineerimisi. Pereõdede ja -arstidega on võimalik pidada nõu vaktsineerimise poolt- ja vastuargumentide osas.

   Kõikide meie juures teostatud vaktsineerimiste kohta teeme märke teie vaktsineerimispassi. Vajaduse korral väljastame uue passi. Korduva vaktsineerimise vajaduse korral tuletame ise meelde, millal on aeg järgmisele vaktsineerimisele tulla.

   Tutvu lähemalt vaktsineerimistega »

   Reisinõustamine

   Reisimisega kaasnevad sageli kliimavahetusest, harjumatutest toitudest või nakkushaiguste levikust tingitud tõsised terviseriskid.Reisinõustamisel arutame koos läbi teie reisi üksikasjad ja reisipiirkonna haigusriskid.

   Vastavalt sellele koostame personaalse vaktsineerimiskava ja anname soovitusi, milliseid haigestumise ennetusmeetmeid ja hügieenireegleid järgida ning milliseid ravimeid ja tervise kaitseks vajalikke vahendeid reisile kaasa võtta. Reisinõustaja arvestab ka reisile kaasa tulevate laste vajadustega.

   Väljastame rahvusvaheliselt kehtiva Certificate of Vaccination or Prophylaxis sertifikaadi, mis tõendab kollapalaviku vastu tehtud vaktsineerimisi ning mis on nõutav mõnda riiki sissepääsuks. Reisivaktsineerimisega kaasneb Confidos alati reisinõustamine.