Ortopeedia

Ortopeed tegeleb liikumisvigastuste, kaasasündinud väärarengute ja omandatud haiguste ning nende tagajärjel tekkinud deformatsioonide diagnoosimise ja raviga.

Ortopeed tegeleb liikumisvigastuste, kaasasündinud väärarengute ja omandatud haiguste ning nende tagajärjel tekkinud deformatsioonide diagnoosimise ja raviga.

Peamised põhjused ja probleemid, miks ortopeedi vastuvõtule pöördutakse: liigeseprobleemid, proteesimine, hallux valgus (varbanuki eemaldamine), reuma, endoproteesimine, artroskoopia, meniski operatsioon, põlvevalu, puusavalu, õlavalu, hüppeliigese vigastus.

Ortopeedi vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata. Tervisekassa poolt rahastatud vastuvõtt toimub vaid saatekirja olemasolul.

Vaata lisaks:

Lasteortopeedi konsultatsioon

Otsi vabasid aegasid

Lasteortopeed tegeleb kaasasündinud või omandatud skeleti deformatsioonide, lülisamba ja rindkere deformatsioonide ja ka kaasasündinud neuroortopeediliste haiguste diagnoosimise ja raviplaani koostamisega.

Lasteortopeedi konsultatsioon sisaldab:

  • vestlus patsiendiga ja anamneesi kogumine ning talletamine
  • patsiendi läbivaatus, diagnostika ja raviplaani koostamine, diagnoosi määramine
  • ravi määramine
  • nõustamine tervise säilitamise ja parandamise osas
  • ravimite soovitamine ja retsepti väljakirjutamine
  • teenuste osutamist tõendavate dokumentide vormistamine.

Tasulisele vastuvõtule pöördumiseks ei ole vaja arsti saatekirja.

Ortopeedi suunamisel teostame ka täiendavaid uuringuid, sh kompuutertomograafia, magnetresonantstomograafia, röntgen, ultraheli ning laboriuuringuid aga ka lihtsamaid raviprotseduure, sh paikset süsteravi, sidumisi. NB! Lisauuringute ja/või-protseduuride maksumus lisandub konsultatsiooni tasule.

Hind

Teenus
Hind
Lasteortopeedi konsultatsioon
110 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Broneeringut tehes palume arvestada, et erinevad lasteortopeedid võtavad vastu lapsi erinevast vanusest alates ning tegelevad erinevate probleemidega.  

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses

Asukohad

Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn