Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia. Teeme erinevaid endoskoopilisi ülemise ja alumise kusetrakti operatsioone.  Teeme erinevaid ülemise ja alumise kusetrakti endoskoopilisi operatsioone. Uroloogias teostame ka androloogilisi operatsioone ja koostöös Next Fertility kliinikuga lahendame meeste viljatusega seotud probleeme.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Kusiti fikseerimine uriinipidamatuse puhul

  Näita vabasid aegasid

  Uriinipidamise häireid on mitmesuguseid, neist sagedamini esinevad pingutus- ja sunduriinipidamatus.

  Pingutusuriinipidamatus on tahtmatu uriini leke pingutusel (hüppamisel, jooksmisel jne) tingituna madalast kusitisisesest rõhust, vaagna sidekoe ja lihaste nõrkusest. Kergemate vormide korral võib abi saada spetsiaalsetest võimlemisharjutustest või ravimitest.

  Sunduriinipidamatuse puhul on viga kusepõie täitumise kontrollis. Põie ärritatavus on tõusnud ja urineerimisrefleksi tagasihoidmine on halvenenud.

  Uriinipidamatuse kirurgiline ravi lingumeetodil on näidustatud juhul, kui on tegemist pingutus- või segatüüpi uriinipidamatusega. Viimase puhul esinevad korraga mõlemad haigusvormid.

  Protseduuri kulg

  Uriinipidamatuse operatsiooni eesmärgiks on kusiti-põie ühenduse toestamine, et kusiti ei avaneks füüsilise pingutuse ajal.

  Lingumeetodi puhul kasutatakse toestuseks spetsiaalsest materjalist lingu, mis asetatakse tupe kaudu kusiti alla. Lingu otsad tuuakse välja spetsiaalse nõelaga kubeme piirkonnas. Eelnevalt tehakse sinna kaks 0,5 cm pikkust nahalõiget, mis hiljem suletakse. Niidid eemaldatakse ambulatoorselt 5. päeval pärast operatsiooni.

  Kusiti fikseerimine uriinipidamatuse puhul Meestele, koos lingu hinnaga
  Hind alates 4000 €
  Kusiti fikseerimine uriinipidamatuse puhul Naistele, koos lingu hinnaga
  Hind alates 2200 €
  Kiurgi vastuvõtt
  120 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Kusiti fikseerimine uriinipidamatuse puhul

  Otsi vabasid aegasid