Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Kusiti fikseerimine uriinipidamatuse puhul

Otsi vabasid aegasid

Uriinipidamise häireid on mitmesuguseid, neist sagedamini esinevad pingutus- ja sunduriinipidamatus.

Pingutusuriinipidamatus on tahtmatu uriini leke pingutusel (hüppamisel, jooksmisel jne) tingituna madalast kusitisisesest rõhust, vaagna sidekoe ja lihaste nõrkusest. Kergemate vormide korral võib abi saada spetsiaalsetest võimlemisharjutustest või ravimitest.

Sunduriinipidamatuse puhul on viga kusepõie täitumise kontrollis. Põie ärritatavus on tõusnud ja urineerimisrefleksi tagasihoidmine on halvenenud.

Uriinipidamatuse kirurgiline ravi lingumeetodil on näidustatud juhul, kui on tegemist pingutus- või segatüüpi uriinipidamatusega. Viimase puhul esinevad korraga mõlemad haigusvormid.

Protseduuri kulg

Uriinipidamatuse operatsiooni eesmärgiks on kusiti-põie ühenduse toestamine, et kusiti ei avaneks füüsilise pingutuse ajal.

Lingumeetodi puhul kasutatakse toestuseks spetsiaalsest materjalist lingu, mis asetatakse tupe kaudu kusiti alla. Lingu otsad tuuakse välja spetsiaalse nõelaga kubeme piirkonnas. Eelnevalt tehakse sinna kaks 0,5 cm pikkust nahalõiget, mis hiljem suletakse. Niidid eemaldatakse ambulatoorselt 5. päeval pärast operatsiooni.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Uroloogi vastuvõtt
Eelneb operatsioonile
130
30 min
Kusiti fikseerimine uriinipidamatuse puhul
Naistele, koos lingu hinnaga
alates 2600 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses