Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia. Teeme erinevaid endoskoopilisi ülemise ja alumise kusetrakti operatsioone.  Teeme erinevaid ülemise ja alumise kusetrakti endoskoopilisi operatsioone. Uroloogias teostame ka androloogilisi operatsioone ja koostöös Next Fertility kliinikuga lahendame meeste viljatusega seotud probleeme.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Eesnaha kida plastika ehk frenuloplastika

  Näita vabasid aegasid

  Frenuloplastika on eesnaha kida kirurgiline korrigeerimine, kui eesnaha kida on liiga lühike ning põhjustab ebamugavustunnet erektsiooni ajal või saab viga seksuaalvahekorra ajal. Operatsioon kestab umbes 15 minutit ja teostatakse kas lokaalses anesteesias või üldanesteesias.

  Eesnaha kida kirurgiline ravi Operatsioon
  Hind alates 665 €
  Kirurgi vastuvõtt Eelneb igale operatsioonile
  120 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Eesnaha kida plastika ehk frenuloplastika

  Otsi vabasid aegasid