Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia. Teeme erinevaid endoskoopilisi ülemise ja alumise kusetrakti operatsioone.  Teeme erinevaid ülemise ja alumise kusetrakti endoskoopilisi operatsioone. Uroloogias teostame ka androloogilisi operatsioone ja koostöös Next Fertility kliinikuga lahendame meeste viljatusega seotud probleeme.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Endoskoopiline põiekivi purustus

  Näita vabasid aegasid

  Kusepõiekivi on kusekivitõve erivorm, mis  tekivad tavaliselt kusepõie tühjendamise takistusest. Meestel on kõige sagedasem põhjus suurenenud healoomuline eesnääre. Sellisel juhul esineb põies pidev jääkuriin, mis soodustab põiekivide tekkimist. Väiksemate kivide puhul kasutame kivini jõudmiseks loomulikke kuseteid. Endoskoobi kaudu purustatakse kivid laseri või ultraheli puuriga, misjärel kivitükid eemaldatakse üldjuhul endoskoopiliselt kusiti kaudu või häbemeluu kohal umbes 1 cm põie augu kaudu.

  Endoskoopiline põiekivi purustus
  Hind alates 1550 €
  Kirurgi vastuvõtt
  120 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Endoskoopiline põiekivi purustus

  Otsi vabasid aegasid