Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Endoskoopiline põiekivi purustus

Otsi vabasid aegasid

Endoskoopiline põiekivi purustus on protseduur, mida kasutatakse põiekivide raviks. Põiekivid on mineraalide ladestused, mis tekivad põies ja võivad põhjustada valu, ebamugavustunnet ja muid kuseteede haiguste sümptomeid. Protseduuri käigus sisestatakse väike, painduv endoskoop läbi kusejuha põide. Endoskoop on varustatud kaameraga, mis võimaldab kirurgil näha kive ja seadmega, mis kasutab lööklaineid kivide purustamiseks väiksemateks tükkideks, mida on lihtsam organismist uriiniga väljutada.

See protseduur viiakse tavaliselt läbi üldanesteesia all ning patsiendid võivad vajada lühiajalist haiglas viibimist jälgimise ja valu leevendamise eesmärgil. Endoskoopiline põiekivi purustus on peetud ohutuks ja tõhusaks põiekivide ravimeetodiks, millel on madal risk tüsistuste, nagu verejooksu või infektsiooni tekkeks. Siiski, nagu iga meditsiiniline protseduur, on sellel ka riske ja võimalikke kõrvaltoimeid, mida tuleks enne protseduuri oma raviarstiga arutada.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Uroloogi vastuvõtt
Eelneb operatsioonile
130 €
30 min
Endoskoopiline põiekivi purustus
alates 1550 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses