Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia. Teeme erinevaid endoskoopilisi ülemise ja alumise kusetrakti operatsioone.  Teeme erinevaid ülemise ja alumise kusetrakti endoskoopilisi operatsioone. Uroloogias teostame ka androloogilisi operatsioone ja koostöös Next Fertility kliinikuga lahendame meeste viljatusega seotud probleeme.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Eesnaha kida kirurgiline ravi

  Näita vabasid aegasid

  Frenuloplastika on kirurgiline protseduur, mida kasutatakse eesnahakida (väike kude, mis ühendab peenise pea eesnaha siseküljega) probleemide raviks. Kui eesnahakida ehk frena on liiga lühike või pingeline, võib see põhjustada ebamugavust ja valu seksuaalvahekorra ajal ning võib isegi piirata peenise liikuvust.

  Frenuloplastikat tehakse nii lokaal- kui üldanesteesia all ja selle käigus lõigatakse frena kude läbi ning seejärel õmmeldakse tagasi pikema ja lõdvemana. See võimaldab peenise pea vabamalt liikuda ja võib aidata vähendada valu ja ebamugavustunnet seksuaalvahekorra ajal.

  Kuigi frenuloplastika on üldiselt ohutu ja efektiivne protseduur, võivad tekkida ka mõned komplikatsioonid, näiteks verejooks, infektsioonid või armistumine. Seetõttu peaks igaüks, kes kaalub frenuloplastikat, rääkima sellest oma arstiga ning saama põhjaliku ülevaate protseduuri eelistest, riskidest ja võimalikest tulemustest.

  Eesnaha kida kirurgiline ravi Operatsioon
  Hind alates 665 €
  Uroloogi vastuvõtt Eelneb igale operatsioonile
  130 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Eesnaha kida kirurgiline ravi

  Otsi vabasid aegasid