Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Uriinipidamatuse ravi Bulkamidiga

Otsi vabasid aegasid

Üks uriinipidamatuse vorm on pingutus- ehk stressikontinents, mille puhul tekib tahtmatu uriinileke füüsilise pingutuse, köhimise, aevastamise vms ajal. Stressinkontinets on eriti levinud naiste hulgas, kuid mõjutab siiski olulisel määral ka mehi.

Bulkamidi puhul on tegemist uue lahendusega stressinkontinentsi ravis.
Bulkamid on veepõhine geel, mida süstitakse kusiti seina. Seeläbi suureneb kusiti seina ruumala, mis aitab vältida uriini lekkimist põiest.
Bulkamid on  näidustatud  stressinkontinentsi korral, mille puhul linguoperatsioon ei ole osutunud efektiivseks ja naistele, kellele sünteetilise lingu paigaldamine on vastunäidustatud või patsiendile sobimatu. Bulkamidi protseduuri võib teha ka juhtudel, kui naisel on plaanis veel sünnitada. Eeliseks on protseduuri lihtsus ja kiirus patsiendi jaoks, samuti erinevalt linguoperatsioonist ei ole operatsioonihaava, mis vajaks taastumiseks pikemat aega

Protseduuri kulg

Protseduur on päevakirurgiline ja viiakse läbi kohaliku tuimestuse abil. Protseduuri teostab günekoloog või uroloog.

Protseduur seisneb spetsiaalse kaamera kontrolli all veepõhise unikaalse  täiteaine- polüakrüülamiidhüdrogeeli -süstimises kusiti limaskesta alla tavaliselt nelja kohta, mille tulemusena suureneb kusiti seina ruumala, mis aitab vältida pingutusel uriini leket põiest. Protseduur parendab kusiti sulgumismehhanismi ja võimaldab seetõttu vältida uriinileket füüsilisel pingutusel.

Protseduuri järgselt võib patsient tunda kerget valu, normaalne on ka veri uriinis. Patsient saab pärast protseduuri naasta igapäevatoimetuste juurde, kuid esimese paari päeva jooksul tuleks vältida füüsilist pingutust.

Protseduuri teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Naistearsti vastuvõtt
110 €
30 min
Uroloogi konsultatsioon koos õega
130 €
30 min
Operatsioon kroonilise stressinkontinentsi ravi Bulkamidiga
alates 2550 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses