Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Kirurgia

Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses osutame patsientidele kõrgetasemelist plaanilist kirurgilist ravi kaasates selleks kaasaegseid ja patsiendisõbralikke tehnoloogiad. Teostame nii päevakirurgiat kui ka statsionaarset ravi.

Sinu turvalisus ja privaatsus on tagatud

Confido Kirurgia Keskuses on 4 operatsioonisaali, mis on varustatud  suurepärase tehnoloogia ja personaliga. Protseduuridest taastumiseks on intensiivravipalat, ärkamistuba 9 voodikohaga, 7 mugavustooli ning 11 erapalatit privaatsuse tagamiseks.

Moodne ja mugav viibimine

Confidos oled hoitud. Meie uued palatid on kaasaegsed ning loodud sinu mugavaks taastumiseks. Palatites on televiisor, aknast avaneb võrratu vaade Tallinna kesklinnale ja merele. Kirurgia Kliiniku erapalatis viibides saad ise valida menüüst sobivad toidud ning meie juurest lahkudes hoolitseme sinu turvalise kodutee eest.

Pakume tasulisi ja Haigekassa teenuseid

Pakume tasulisi operatsioone. Mitmed protseduurid on kaetud vabatahtliku ravikindlustuse alusel. Operatsioonide ja protseduuride kaetavust Confido Terviselahenduse raames palume kontrollida kindlustus@confido.ee või lühinumbril 1330. Operatsioonide ja protseduuride kaetavust mõne teise erakindlustuse raames palume kontrollida kindlustusteenuse osutaja käest. Pakume ka operatsioone Haigekassa poolt kindlustatud patsiendile. Pakume kirurgilistele protseduuridele ja operatsioonidele järelmaksu. Loe järelmaksu kohta lähemalt siit.

Operatsioonile tulemine

Kirurgiliste protseduuride ja operatsioonide teostamise eelselt on vajalik eriarsti vastuvõtt, kes paneb kokku sinu raviplaani. Enne operatsiooni tutvu palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga. 

Esteetiline kirurgia

Vaata lähemalt »

Bariaatria ehk rasvumise kirurgiline ravi

Vaata lähemalt »

Günekoloogiline kirurgia

Vaata lähemalt »

Kõrva-nina-kurguhaiguste kirurgia

Vaata lähemalt »

Nahk ja pisikirurgia

Vaata lähemalt »

Narkoosis uuringud

Vaata lähemalt »

Ortopeediline kirurgia

Vaata lähemalt »

Proktoloogiline kirurgia

Vaata lähemalt »

Rinnakirurgia

Vaata lähemalt »

Seljakirurgia

Vaata lähemalt »

Silmakirurgia

Vaata lähemalt »

Uroloogiline kirurgia

Vaata lähemalt »

Veresoonte kirurgia

Vaata lähemalt »

Üldkirurgia

Vaata lähemalt »