Kirurgia

Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses osutame patsientidele kõrgetasemelist plaanilist kirurgilist ravi kaasates selleks kaasaegseid ja patsiendisõbralikke tehnoloogiad. Teostame nii päevakirurgiat kui ka statsionaarset ravi.

Sinu turvalisus ja privaatsus on tagatud

Confido Kirurgia Keskuses on 4 operatsioonisaali, mis on varustatud  suurepärase tehnoloogia ja personaliga. Protseduuridest taastumiseks on intensiivravipalat, ärkamistuba 9 voodikohaga, 7 mugavustooli ning 11 erapalatit privaatsuse tagamiseks.

Moodne ja mugav viibimine

Confidos oled hoitud. Meie uued palatid on kaasaegsed ning loodud sinu mugavaks taastumiseks. Palatites on televiisor, aknast avaneb võrratu vaade Tallinna kesklinnale ja merele. Kirurgia Kliiniku erapalatis viibides saad ise valida menüüst sobivad toidud ning meie juurest lahkudes hoolitseme sinu turvalise kodutee eest.

Pakume tasulisi ja Haigekassa teenuseid

Pakume tasulisi operatsioone. Mitmed protseduurid on kaetud vabatahtliku ravikindlustuse alusel. Operatsioonide ja protseduuride kaetavust Confido Terviselahenduse raames palume kontrollida kindlustus@confido.ee või lühinumbril 1330. Operatsioonide ja protseduuride kaetavust mõne teise erakindlustuse raames palume kontrollida kindlustusteenuse osutaja käest. Pakume ka operatsioone Haigekassa poolt kindlustatud patsiendile. Pakume kirurgilistele protseduuridele ja operatsioonidele järelmaksu. Loe järelmaksu kohta lähemalt siit.

Operatsioonile tulemine

Kirurgiliste protseduuride ja operatsioonide teostamise eelselt on vajalik eriarsti vastuvõtt, kes paneb kokku sinu raviplaani. Enne operatsiooni tutvu palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga. 

Bariaatria

Ülekaalulisuse ravi Pakume laparoskoopilisi protseduure, mille tulemusel hakkab kehakaal langema.

LOE LÄHEMALT

Günekoloogiline kirurgia

Teostame diagnostilisi protseduure ja plaanilisi operatsioone nii avatud kui laparoskoopilisel meetodil ning kusepidamatuse operatsioone.

LOE LÄHEMALT

Kõrva-nina-kurguhaiguste kirurgia

Teostame adenoidide ja kurgumandlite eemaldamisi, ninaseina plastilisi operatsioone üldnarkoosis ja kõrvalestaplastikat.

LOE LÄHEMALT

Narkoosis uuringud

Kolonoskoopia, gastroskoopia ja teised uuringud, mida teostame narkoosi all.

LOE LÄHEMALT

Ortopeediline kirurgia

Osutame läbi oma grupi ettevõtte Ortopeedia Arstid AS erinevaid ortopeedilisi teenuseid.

LOE LÄHEMALT

Proktoloogiline kirurgia

Tegeleme pärasoolehaiguste diagnostika ja raviga. Pakume nii konservatiivseid kui ka kaasaegsemaid vähetraumaatilisi operatsioone.

LOE LÄHEMALT

Rinnakirurgia

Pakume rindade suurendamist, vähendamist ja korrigeerimist

LOE LÄHEMALT

Seljakirurgia

Oleme keskendunud lülisamba nimmeosa patoloogiate ning lülisamba närvisüsteemi kahjustuste kirurgilisele ravile.

LOE LÄHEMALT

Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse- ja suguelundite ning naiste kuseelundite haiguste korral.

LOE LÄHEMALT

Veresoonte kirurgia

Veresoontekirurgia on spetsialiseerunud alajäsemete veenide haigustele ja veenilaiendite ravile.

LOE LÄHEMALT

Üldkirurgia

Pakume naha ja pehmete kudede, rinna, seedetrakti, kõhuseina, veresoontesüsteemi, endokriinsüsteemi haiguste diagnostikat ja ravi.

LOE LÄHEMALT