Töötaja kindlustamine (Terviselahendus)

Iga ettevõte on täpselt nii terve, kui terve on tema töötajad. Kui oled liitunud Confido Terviselahendusega, on sulle murevabalt tagatud nii ravi kui ka ennetavad tervisekontrollid ning seda Eesti parimates erameditsiiniasutustes tipparstide ja -spetsialistide käe all.

Hooliv terviselahendus Sinu ettevõtte töötajatele

Ettevõtja jaoks on Confido Terviselahendus kasulik viis töötajate motiveerimiseks ja samas ka ettevõtte töösujuvuse kindlustamiseks. Terved töötajad on produktsiivsemad ja õnnelikumad. Kui oled valiku ees, kas pakkuda spordihüvitist või töötaja kindlustamist, siis on viimasel neist ettevõtja jaoks suurem kasu.

Miks valida oma töötajatele Confido Terviselahendus?

See on investeering töötajasse

Confido Terviselahendus aitab tervisemured kiirelt avastada ja lahendada. Töötajatele pakutakse tipptasemel arstiabi, mille eest ei ole vaja ise tasuda.

See on investeering ettevõttele

Hoides oma töötajate tervist vähenevad haigepäevad. Terviselahendus on tugev argument värbamisel ja motiveerimisel ning aitab tööandjast positiivse kuvandi luua.

Confido Terviselahendus on maksuvaba hüve.

Sinu ettevõte on turvaliselt hoitud

Confido on Eesti suurim erameditsiini teenuste osutaja – meil on üle 500 doktori ja spetsialisti. Meie kliinikud asuvad Tallinnas ja Tartus.

Ühena vähestest pakume ka kaugkonsultatsiooni – ja vastuvõtte. Confido Terviselahendus on esimene terviklik terviselahendus Eesti töötajatele.

Personaalse pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust: