Teenuste eest tasumine

Confido Meditsiinikeskus pakub mitmeid võimalusi oma teenuste eest tasumiseks. Teenuste eest saab tasuda: arvega, läbi internetipanga, kaardimaksega ja sularahas meie kliinikutes kohapeal. Paidliku makselahendusena on võimalik kasutada Inbanki järelmaksu ning LHV tervise- ja ilulaenu teenust.

Confido on sõlminud ravi rahastamise lepingu Eesti Haigekassaga vastuvõttudeks mitmetel erialadel. Nendel erialadel teenindatakse patsiente üleriigilise ravijärjekorra alusel Eesti Haigekassa lepingu mahus ning vastavalt ravikindlustuse seaduse nõuetele. NB! Palun märka, et kõik käesoleval veebilehel väljatoodud arstid ja spetsialistid haigekassa üldjärjekorda ei teeninda. Kui soovid tulla just mõne konkreetse arsti või spetsialisti vastuvõtule, soovitame broneerida tasulise teenuse. Infot haigekassa üldjärjekorra vabade aegade ja teenuseosutajate kohta saad üleriigilisest digiregistratuurist või telefonil +372 666 27 27.

LHV tervise- ja ilulaen

Oma tervise ja meelerahu eest tuleb hoolitseda, kuid vahel nõuab see suuremaid väljaminekuid. Tervise- ja ilulaenuga saad tervisega seotud suuremaid kulutusi hajutada. Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.

Vaata lähemalt »

Inbank järelmaks

Confido pakub koostöös Inbankiga võimalust tasuda meditsiiniliste teenuste eest järelmaksuga. Inbanki järelmaks on mugav võimalus muuta suur ühekordne kulu igakuiseks väikeseks kuluks Järelmaksu võimaldame teenustele alates 500 € (km-ga).

Vaata lähemalt »