CONFIDO 3 – Osta kohe, maksa hiljem!

Confido 3 on makselahendus, millega saad teenuste eest tasuda 3 võrdses osas, ilma ühegi lisatasuta – pole intressi, lepingutasu ega sissemakset. Lahendust pakume kõikides Confido kliinikutes ja kõikidele teenustele, mille ostusumma jääb vahemikku 75 € - 2500 €. Vastuse päringule saad minutiga ja maksma hakkad alles järgmisel kuul.

Kuidas Confido 3-ga tasuda?

Lahendust pakume kõikides Confido kliinikutes ja kõikidele teenustele, mille ostusumma jääb vahemikku 75 € – 2500 €.

Pärast vastuvõttu pöördu registratuuri ning anna teada oma soovist tasuda Confido 3 makselahendusega. Klienditeenindaja saadab sulle taotluse lingi iseseisvaks täitmiseks. Taotluse täitmine on kiire ja lihtne ning vastuse saad kõigest minutiga. Positiivse otsuse saad mugavalt kinnitada SMS-i teel saadud kinnituskoodiga. Peagi saabub sulle e-arve ning maksma hakkad alles järgmisel kuul.

Näidis: Valid juunis esteetika kliinikus pruudipaketi näole väärtusega 260 €. Maksad teenuse eest juulis 86,7 €, augustis 86,7 € septembris 86,7 €. Lisakulusid ei teki.

CONFIDO 3

1
0 € lisakulu

Confido 3 makselahendusega saad teenuse eest tasuda 3 võrdses osas, ilma lisatasudeta. Esimene makse alles järgmisel kuul.

2
Nutikas valik

Confido 3-ga saad teha ostud siis, kui neid vajad, mitte siis, kui oled piisavalt kogunud. Nõnda on sul võimalik soetada näiteks teenuspakette kohe, mis hiljem eraldi ostes oleksid kallimad.

3
Automaatne otsus 1 minutiga

Taotluse täitmine on kiire ja lihtne ning teenuse tarbimine ei mõjuta sinu krediidiskoori. Vastuse päringule saad juba 1 minutiga.

KKK

Kas saan päringu ka ise enne vastuvõttu ära täita?

Hetkel ei paku me võimalust päringut iseseisvalt algatada. Palun pöördu registratuuri ning anna teada oma soovist tasuda Confido 3 makselahendusega. Klienditeenindaja saadab sulle lingi taotluse iseseisvaks täitmiseks. Positiivse otsuse saad mugavalt kinnitada SMS-i teel saadud kinnituskoodiga.

Kas saan Confido 3 valida makseviisiks online broneeringukeskkonnas?

Ei, Confido 3 saad valida ainult registratuuris tasumisel.

Kas lepingut on võimalik pikendada või sõlmida uus leping pikemale perioodile?

Kui soovid osamakseid tasuda pikema perioodi jooksul, on võimalik sõlmida Inbanki järelmaksu leping. Järelmaksu taotlemiseks tuleb aga teha uus avaldus, läbida krediidikontroll ning positiivse otsuse korral sõlmida uus leping. Enne järelmaksu sõlmimist, tutvuda lähemalt ka järelmaksu tingimustega: https://www.confido.ee/jarelmaks/

Kust ma leiand infot oma ostude ja maksetähtaja kohta?

Confido 3 ostu- ja maksetähtaja info saabub kohe pärast lepingu sõlmimist sisestatud e-posti aadressile. Lisaks saadetakse sulle maksetähtaja meeldetuletusi.

Makselahendust pakub AS Inbank Finance.