Confidost

Confido Meditsiinikeskus loodi arstide poolt 2013. aastal. Tänaseks on Confidos kokku üle 650 teenuseosutaja ja üle 4000 erineva terviseteenuse – nii tasuliste teenustena kui ka Tervisekassa (Eesti Haigekassa) lepingu raames.

Pakume oma klientidele terviklikke terviselahendusi – nii tervise-ennetuse teenuseid, esmatasandi ja eriarstiabi kui kirurgilist, taastusravi ning esteetilise meditsiini teenuseid.

Sinu tervemalt elatud elu heaks

Oleme pühendunud oma klientide tervise ja heaolu hoiule, eesmärgiga võimaldada neil nautida pikka, positiivselt elatud elu terve oma elukaare jooksul.

Meie missiooniks on aidata oma klientidel elada võimalikult kaua terve ja õnnelikuna.

Selle eesmärgi nimel teeme terviseteadlike klientidega tihedat koostööd, vältimaks haigusi, mida on võimalik ennetada regulaarse jälgimise ja õige elustiiliga. Tänu ennetustööle on võimalik osutada ravi kõige õigemal ajal, mis tagab klientidele parima ravitulemuse ja kiire taastumise.

Patsiendikeskne ja kõrgetasemeline ravi

Confidos pakume oma üle 4000 erineva teenuse, et toetada oma klientide tervist terve elukaare jooksul: tervise-ennetuse teenuseid, esmatasandi ja eriarstiabi, kirurgilist ja taastusravi ning ka esteetilise meditsiini teenused.

Confido Gruppi kuuluvad Perekliinik, Sisekliinik, Naha- ja laserravi kliinik, Kirurgiakliinik, Vaimse tervise kliinik, Ennetuse ja taastusravi kliinik, Õenduskeskus, Radioloogiakeskus, Töötervise keskus ning Esteetika kliinik.

Mugavad asukohad

Pakume oma teenuseid erinevates asukohtades: meditsiinikeskustes Tallinnas Veerenni kvartalis ja Tartus Raatuse kliinikus.

Tallinna kaubanduskeskustes asuvuvad Confido Kiirkliinikud, kus saab kiiret abi tervisemuredele – aitame nii esmaste haigussümptomite kui ka pikaajalisemate probleemide korral. Tervisekontrolle, vereanalüüse ja vaktsineerimisi saab teha ka nädalavahetustel ja ka tööväälisel ajal kaubanduskeskuste avamisaegadel.

Esteetilise meditsiini teenuseid pakume Tallinnas Viru Keskuse 4. korrusel asuvas Confido Esteetika Kliinikus ja Confido Meditsiinikeskuses ja Tartus Raatuse kliinikus.

Abi saab asukohast sõltumata

Meie teenused on kättesaadavad ka läbi mugavate digilahenduste, et oma tervise eest hoolitsemine oleks meie kliendile kiirelt, mugavalt ja lihtsasti kättesaadav. Saame teenindada oma kliente neile sobival ajal ja kohas ning teha tervishoiuteenus kättesaadavaks kõikidele soovijatele pakkudes vastuvõtte nii telefoni kui ka video vahendusel.

Samuti kuuluvad gruppi nõuandetelefonid: perearsti nõuandetelefoni 1220 ja „Lastearst kuuleb“ 1599.