Kõrva nina kurguarst kõrva-nina-kurgu arst kõrvaarst kurguarst ninaarst otorinolarüngoloog nohu köha adenoid mandlid kurguvalu ninaverejooks kurgumandlid mandlite eemaldamine kuulmise kadu

Kõrva-nina-kurguhaigused

Kõrva-nina-kurguarst tegeleb täiskasvanute ja laste kõrva-nina-kurguhaiguste diagnoosimise ja raviga. Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse kõrva-nina-kurguarsti ehk otorinolarüngoloogi vstuvõtule: nohu, köha, kurguvalu, ninaverejooksud, kurgumandlite eemaldamine, adenoidi eemaldamine, kuulmise kadu.

Kõrva-nina-kurguhaiguste õde teostab kuulmise testi uuringut (toonaudiomeetria skriining).

Kõrva-nina-kurguarsti või kõrva-nina-kurguhaiguste õe vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata. Tervisekassa (Haigekassa) poolt rahastatud vastuvõtt toimub vaid saatekirja olemasolul.

Vaata lisaks:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Kõrva-nina-kurguarsti vastuvõtt (Tervisekassa lepingu raames)

  Kõrva-nina-kurguarst ehk otorinolarüngoloog tegeleb kõrva-nina-kurguhaiguste diagnostika ja raviga nii täiskasvanutel kui ka lastel.

  Soovitame tulla kõrva-nina-kurguarsti vastuvõtule, kui teil on kaebusi või kahtlustad mõnd ägedat või kroonilist kõrva-nina-kurguhaigust, kui teil on probleeme ninahingamisega või esinevad sagedased ninaverejooksud, samuti siis, kui vajad ekspertarvamust kurgmandlite või adenoidide eemaldamise osas või kui teie hingamine on magades häiritud.

  Vastuvõtul teeb kõrva-nina-kurguarst kõrva-nina-kurgualase läbivaatuse, hindab kaebuseid ja otsustab täiendavate uuringute vajalikkuse üle. Vajadusel suunab otorinolarüngoloog audiomeetria uuringule kuulmisteravuse mõõtmiseks.

  Tervisekassa lepinguga rahastatud vastuvõtte saab broneerida ainult telefonil +372 666 27 27 või Digiregistratuuris »

  NB! Kõrva-nina-kurguarsti Tervisekassa vastuvõtud toimuvad ainult Tallinnas. Patsiendil tuleb tasuda visiiditasu 5 €. Vastuvõtule registreerimiseks on vajalik saatekiri. Rohkem infot Tervisekassa vastuvõttude kohta siin.

  Kõrva-nina-kurguarsti konsultatsioon Ainult saatekirjaga patsiendid
  5 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn