Arstid Tartu Raatuse kliinikus

Confido arstid annavad nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meil töötavad kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilist abi. Confidos on võimalik teha palju erinevaid uuringuid, vajadusel suuname uuringutele teistesse raviasutustesse. Meie arstid teostavad ka ise lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure kuni operatsioonideni välja.

Lisaks allolevatele arstidele:

 • Lastearstid
 • Psühhiaatrid
 • Töötervishoiuarst
  • Naistearsti ehk günekoloogi konsultatsioon

   Näita vabasid aegasid

   Naistearst ehk günekoloog tegeleb naise organismi ehituse ja talitluse eripäradega, naistehaiguste ja sugulisel teel levivate haiguste ennetamise, diagnoosimise ja raviga. Samuti tegeleb naistearst pere planeerimise küsimuste, raseduse vältimise ja tuvastamisega ning üleminekuea toetusraviga.

   Paljudele naistehaigustele on iseloomulik hiiliv algus, tõsisemad kaebused tekivad alles haiguse süvenedes. Üksnes regulaarne kontroll ja uuringud aitavad haiguse varakult avastada. Seetõttu on vaja käia korrapäraselt naistearsti juures oma tervist kontrollimas.

   Esimest korda on naistearsti juurde soovitav pöörduda enne suguelu alustamist, et saada nõu rasestumisvastaste vahendite kohta. Hiljem on soovitav käia naistearsti juures regulaarses kontrollis kord aastas. Naistehaiguste esinemisel või riskigruppi kuulumise korral tuleks vastuvõtul käia sagedamini – nii, kuidas naistearstiga on kokku lepitud.

   See teenus on broneeritav ka üleriiklikus Digiregistratuuris »

   Paljudele naistehaigustele on iseloomulik hiiliv algus, tõsisemad kaebused tekivad alles haiguse süvenedes.
   Günekoloogi konsultatsioon Tallinnas
   100 €
   30 min
   Günekoloogi konsultatsioon Tartus
   70 €
   30 min

   Seda teenust osutame

   Confido Meditsiinikeskus
   Veerenni 51, Tallinn
   Confido Veerenni Tervisekeskuse kliinik
   Veerenni 53a, Tallinn
   Confido Tartu Raatuse kliinik
   Raatuse 21, Tartu

   Broneeri aeg online’is

   Teenus: Naistearsti ehk günekoloogi konsultatsioon

   Otsi vabasid aegasid