Günekoloogia

Naistearst ehk günekoloog tegeleb naistehaiguste ennetamise ja raviga, aitab naisi nõustada pere planeerimisel või rasestumisvastaste vahendite valimisel ning toetab menupausi perioodil.

Naistearst ehk günekoloog tegeleb naistehaiguste ennetamise ja raviga, aitab naisi nõustada pere planeerimisel või rasestumisvastaste vahendite valimisel ning toetab menupausi perioodil. Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse naistearsti vastuvõtule: naise tervisekontroll, rasestumisvastased vahendid, pere planeerimine, günekoloogiline ülevaatus, ultraheliuuring, suguhaiguste kontroll, vaagnapõhja allavahe, raseduse katkestamine (abort), uriinipidamatus, endometrioos.

Mammoloogia erialal tegeletakse rinna healoomuliste ja pahaloomuliste haiguste diagnoosimise, kirurgilise ravi ja järelkontrolliga. Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse mammoloogi vastuvõtule: rindade kontroll, rinnauuring, rinna ultraheliuuring, mammograafia uuring, rinnahaigused.

Ämmaemand toetab naist enne rasedust, raseduse ajal, sünnitusel ja sünnitusjärgsel perioodil. Ämmaemandad nõustavad ka noori seksuaalhariduse valdkonnas.

Naistearsti ehk günekoloogi ja mammoloogi vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata. Tervisekassa (Haigekassa) poolt rahastatud vastuvõtt toimub vaid saatekirja olemasolul.

Ämmaemanda vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata.

Vaata lisaks:

Naistearsti ehk günekoloogi vastuvõtt

Otsi vabasid aegasid

Naistearst ehk günekoloog tegeleb naise organismi ehituse ja talitluse eripäradega, naistehaiguste ja sugulisel teel levivate haiguste ennetamise, diagnoosimise ja raviga. Samuti tegeleb naistearst pere planeerimise küsimuste, raseduse vältimise ja tuvastamisega ning üleminekuea toetusraviga.

Paljudele naistehaigustele on iseloomulik hiiliv algus, tõsisemad kaebused tekivad alles haiguse süvenedes. Üksnes regulaarne kontroll ja uuringud aitavad haiguse varakult avastada. Seetõttu on vaja käia korrapäraselt naistearsti juures oma tervist kontrollimas.

Esimest korda on naistearsti juurde soovitav pöörduda enne suguelu alustamist, et saada nõu rasestumisvastaste vahendite kohta. Hiljem on soovitav käia naistearsti juures regulaarses kontrollis kord aastas. Naistehaiguste esinemisel või riskigruppi kuulumise korral tuleks vastuvõtul käia sagedamini – nii, kuidas naistearstiga on kokku lepitud.

Paljudele naistehaigustele on iseloomulik hiiliv algus, tõsisemad kaebused tekivad alles haiguse süvenedes.

Confidos on laiapõhjaliste kogemustega günekoloogid, kes on spetsialiseerunud erinevatele naise tervise probleemidele. Kiireima abi saamiseks broneerida aeg naistearsti juurde, kes on spetsialiseerunud vastava murega tegelemiseks. Kui Te ei ole kindel, millisele vastuvõtule tulla, soovitame broneerida aeg tavalisele naistearsti vastuvõtule. Regulaarseks kontrolliks ja ülevaatuseks broneerige naistearsti regulaarse vastuvõtu teenus. Kindla küsimuse, mure või probleemi korral broneerida aeg naistearsti vastuvõtu teenusele.

Seda teenust osutame ka Tervisekassa raames. Tervisekassa lepinguga rahastatud vastuvõtte saab broneerida ainult telefonil +372 666 27 27 või Digiregistratuuris »

NB! Tervisekassa vastuvõtud toimuvad Tallinnas ja Tartus. Patsiendil tuleb tasuda visiiditasu 5 €. Rohkem infot Tervisekassa vastuvõttude kohta siin.

Hind

Tallinn
Hind
Kestus kuni
Naistearsti vastuvõtt
110 €
30 min
Naistearsti regulaarne vastuvõtt
110 €
30 min
Naistearst-onkoloogi vastuvõtt
110 €
30 min
Naistearsti vastuvõtt (kusepidamatus)
110 €
30 min
Naistearsti vastuvõtt (allavaje)
110 €
30 min
Tartu
Hind
Kestus kuni
Naistearsti vastuvõtt
70 €
30 min
Naistearsti regulaarne vastuvõtt
70 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Tallinn

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses