Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia. Teeme erinevaid endoskoopilisi ülemise ja alumise kusetrakti operatsioone.  Teeme erinevaid ülemise ja alumise kusetrakti endoskoopilisi operatsioone. Uroloogias teostame ka androloogilisi operatsioone ja koostöös Next Fertility kliinikuga lahendame meeste viljatusega seotud probleeme.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Vesimunandi ehk hüdrotseele operatsioon

  Näita vabasid aegasid

  Hüdrotseele on vedeliku kogunemine munandikotis ehk skrootumis ühe või mõlema munandi ehk testise ümber. Hüdrotseele ei ole valulik, kuid olenevalt suurusest võib põhjustada ebamugavustunnet ning on niinimetatud kosmeetiline probleem.

  Ravivõimalused

  Kui hüdrotseele ei põhjusta ebamugavustunnet ega muid sümptomeid, piisab patsiendi jälgimisest. Vedeliku eemaldamine ehk punkteerimine – vedelik eemaldatakse munandikotist punkteerimisnõela abil. Punktsiooni järgselt koguneb vedelik mõne aja pärast uuesti.

  Kirurgilise raviga on võimalik taastada normaalne munandikoti anatoomia. Operatsioon kestab 45-60 min ja teostatakse üldnarkoosis. Munandikoti piirkonda tehakse nahalõige ning eemaldatakse vedelik ja hüdrotseele-kott. 

  Vesimunandi ehk hüdrotseele operatsioon
  Hind alates 940 €
  Kirurgi vastuvõtt
  120 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Vesimunandi ehk hüdrotseele operatsioon

  Otsi vabasid aegasid