Silmapiirkonna pisikirurgia

Otsi vabasid aegasid

Silmapiirkonna pisikirurgia käigus eemaldatakse väiksemad nahamoodustised. Silmalau või limaskesta nahamoodustised (halasioon, papilloom, ksantelasm, lipoom jt) on enamasti healoomulised. Halasioon ehk rahetera tekib rasunäärme põletiku tagajärjel. Muud moodustised (lipoom, ksantelasm) on reeglina ainevahetuse jääkained, mis ladestuvad nahas. Papilloom on viiruslik, mistõttu võivad nad peale eemaldamist uuesti tekkida.

Moodustised ei ole enamasti ohtlikud silmale ega nägemisele, kuid tekitavad ebamugavust ja on ebaesteetilised. Nende eemaldamisele tuleks kindlasti mõelda, kui nad muutuvad valulikuks, põletikuliseks, suurenevad oluliselt, muudavad kuju, värvust või segavad kosmeetiliselt.

Confidos eemaldavad silmapiirkonnast nahamoodustisi silmaarstid. Eemaldamiseks on alustuseks vaja broneerida silmaarsti konsultatsioon. Arst otsustab protseduuri vajalikkuse üle konsultatsiooni käigus.

Vajadusel saadetakse eemaldatud kude laborisse uuringule, et selgitada välja, kas tegemist on paha- või healoomulise muutusega. Palja silmaga sellist hinnangut anda ei ole võimalik. Uuringu tulemused selguvad 7 tööpäeva jooksul. Histoloogilise uuringu hind lisandub protseduurile.

Kuidas protseduuri tehakse?

  • Protseduur tehakse kohaliku tuimestusega.
  • Protseduuri kestus sõltub selle keerukusest.
  • Protseduur ei ole valulik. Valu põhjustab mõnikord ainult tuimestussüst.
  • Kui protseduuriga kaasneb haav, pannakse sellele õmblused, mille eemaldamiseks tuleb kliinikusse tagasi tulla nädala pärast.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Silmapiirkonna pisikirurgia
Alates 300 €
Silmaarsti vastuvõtt
90 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses