Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Ortopeediline kirurgia

Confidos osutame läbi oma grupi ettevõtte Ortopeedia Arstid AS ortopeedilisi teenuseid - liigeste endoproteesimine (puus, põlv, õlg, sõrmed), spordivigastuste ravi, jalalaba kirurgia, põlve-, puusa- ja õla artroskoopia ning käe- ja randmekirurgia. Ortopeedilisi operatsiooone viiakse läbi kas ambulatoorselt (sh päevakirurgiliselt) või statsionaarselt.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 6067747. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Meniski implantatsioon

  Artroskoopiline põlvemeniski eemaldamine on kõige sagedamini tehtav ortopeediline operatsioon. Meniski eemaldamine kõrvaldab enamjaolu liigesest valu, kuid võib põhjustada põlveliigese kulumist. Kui artroos pole veel välja kujunenud ja meniskist on 1/3 säilinud, on suure tõenäosusega võimalik paigaldada implantaat.

  Kui operatsioonijärgne periood ja taastusravi kulgeb ootuspäraselt, moodustub implantaadist uus meniskisarnane kude, mille ülesandeks on sarnaselt meniskiga kaitsta kõhre vigastuste eest, olla liigese amortisaator ja tagada liigese parem stabiilsus. 

  Confidos osutame ortopeedilisi operatsioone läbi oma grupi ettevõtte Ortopeedia Arstid AS. Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku sinu raviplaani. Broneeri aeg eriarstile või helista lühinumbril 1330.

  Ortopeediakirurgi vastuvõtt
  90 €
  20 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Küsige lisainfot

  Kui teil on küsimusi operatsiooni kohta või teate, millist operatsiooni vajate siis palume meiega ühendust võtta.