Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia. Teeme erinevaid endoskoopilisi ülemise ja alumise kusetrakti operatsioone.  Teeme erinevaid ülemise ja alumise kusetrakti endoskoopilisi operatsioone. Uroloogias teostame ka androloogilisi operatsioone ja koostöös Next Fertility kliinikuga lahendame meeste viljatusega seotud probleeme.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Ümberlõikus ehk tsirkumtsiisio

  Näita vabasid aegasid

  Fimoos on eesnaha kitsenemine, mille korral eesnahk ei liigu kas osaliselt või täielikult üle peenisepea ehk glansi. Peamised kaebused on valulik eesnaha liikumine üle peenisepea, valu eesnaha piirkonnas erektsiooni korral või eesnaha kitsenemisega seotud põletikud, kusemistakistus. Eesnahk peaks olema üle peenisepea liikuv alates 4.eluaastast.

  Fimoos võib olla kas kaasasündinud või siis arenenud kuseteede ja eesnaha põletike tagajärjel elu jooksul. Põletike tagajärjel eesnahk armistub, tihkeneb, muutub väheliikuvaks ning raskematel juhtudel võib kasvada peenisepea külge kinni.

  Vähemlevinumaks eesnaha haiguseks on parafimoos ehk peenisepea pitsumine eesnaha rõngas. Parafimoosi korral on kitsas eesnahk jäänud sugutipea taha kinni ning see põhjustab sugutipea valulikku paistetust. Tsirkumtsiisio ehk ümberlõikuse operatsioon on näidustatud nii fimoosi kui ka parafimoosi puhul.

  Kuna operatsioon on valulik, teostatakse seda tavaliselt üldnarkoosis, kuid võimalik on opereerida ka paikse tuimastusega. Sel juhul süstitakse eesnaha sisse ja alla lokaalanesteetikumi lahust. Operatsiooni käigus eemaldatakse kogu eesnahk ringjalt skalpelliga ning haav õmmeldakse kinni.

  Ümberlõikus ehk tsirkumtsiisio
  Hind alates 950 €
  Uroloogi vastuvõtt Eelneb operatsioonile
  130 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Ümberlõikus ehk tsirkumtsiisio

  Otsi vabasid aegasid