Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Ümberlõikus ehk tsirkumtsiisio

Otsi vabasid aegasid

Fimoos on eesnaha kitsenemine, mille korral eesnahk ei liigu kas osaliselt või täielikult üle peenisepea ehk glansi. Peamised kaebused on valulik eesnaha liikumine üle peenisepea, valu eesnaha piirkonnas erektsiooni korral või eesnaha kitsenemisega seotud põletikud, kusemistakistus. Eesnahk peaks olema üle peenisepea liikuv alates 4.eluaastast.

Fimoos võib olla kas kaasasündinud või siis arenenud kuseteede ja eesnaha põletike tagajärjel elu jooksul. Põletike tagajärjel eesnahk armistub, tihkeneb, muutub väheliikuvaks ning raskematel juhtudel võib kasvada peenisepea külge kinni.

Vähemlevinumaks eesnaha haiguseks on parafimoos ehk peenisepea pitsumine eesnaha rõngas. Parafimoosi korral on kitsas eesnahk jäänud sugutipea taha kinni ning see põhjustab sugutipea valulikku paistetust. Tsirkumtsiisio ehk ümberlõikuse operatsioon on näidustatud nii fimoosi kui ka parafimoosi puhul.

Kuna operatsioon on valulik, teostatakse seda tavaliselt üldnarkoosis, kuid võimalik on opereerida ka paikse tuimastusega. Sel juhul süstitakse eesnaha sisse ja alla lokaalanesteetikumi lahust. Operatsiooni käigus eemaldatakse kogu eesnahk ringjalt skalpelliga ning haav õmmeldakse kinni.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Uroloogi vastuvõtt
Eelneb operatsioonile
130 €
30 min
Ümberlõikus ehk tsirkumtsiisio
alates 950 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses