Maovähenduskirurgia (bariaatria)

Kõhu eesseinaplastika

Otsi vabasid aegasid

Kõhu eesseina plastika ehk abdominoplastika on kirurgiline protseduur, mille käigus eemaldatakse liigne nahk ja rasvkude kõhu piirkonnast ning pingutatakse kõhu eesseina lihaseid, et saavutada siledam ja pinguldatud kõhupiirkond.

Abdominoplastika protseduuri ajal tehakse horisontaalne sisselõige bikiini piirkonda. Seejärel eraldatakse nahk ja rasv kõhu lihastest ning eemaldatakse liigne kude. Kui kõhu lihased on lõtvunud, pingutatakse neid operatsiooni käigus, et saavutada pinguldatud ja siledam kõhupiirkond.

Pärast operatsiooni kantakse kõhupiirkonnale spetsiaalne sideme- või kompressioonrõivas, mis aitab toetada kõhu piirkonda ja vähendada turseid. Taastumine võib võtta paar nädalat kuni mitu kuud, sõltuvalt iga patsiendi individuaalsetest omadustest ja protseduuri ulatusest.

Kõhu eesseina plastika võib aidata jagu saada rasvkoest kõhul, mis ei allu trennile ega dieedile. Samuti aitab kõhuplastika lahti saada liigsest rippuvast nahast. Seetõttu võib kõhu eesseina plastika operatsioon sobida pärast rasedust või suuremat kaalukaotust.

Soovitud eesmärkide ja võimaluste määramiseks on vajalik eelnev kirurgi konsultatsioon.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Kirurgi vastuvõtt
Eelneb igale operatsioonile
110 €
30 min
Kõhu eesseina plastika
Operatsioon
alates 4190 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses