Analüüsid, uuringud ja protseduurid

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Kõrvaloputus

Otsi vabasid aegasid

Seda teenust võidakse hüvitada vabatahtliku tervisekindlustuse alusel.

Kõrvaloputus aitab eemaldada kuulmekäigust vaigukorke. Kõrvavaik on vaigu- ja rasunäärmete eritis, mis kaitseb kuulmekäiku põletiku, tolmu ja mustuse eest. Enamasti on kõrvavaik pehme ja väljub kõrvast iseenesest. Kui aga kuulmekäik on kitsas ja käänuline ning kõrvavaik kuiv ja kõva, tekib kuulmekäiguummistus, mis omakorda võib põhjustada kuulmise langust ja isegi kõrvavalu.

Kuna kuulmekäik on õrn ja selle kodusel puhastamisel vatitikuga võib seda kergesti vigastada või vaiku sügavamale lükata, soovitame pöörduda asjatundjate poole kõrvade loputamiseks õigel ja ohutul moel.

  • Paar päeva enne kõrvaloputusele pöördumist palume kindlasti tilgutada kõrva apteegis müüdavaid vaiku lahustavaid õlisid. Need muudavad vaigu pehmemaks, lihtsustades selle välja loputamist.
  • Kui vaigukork kipub kõrvadesse kogunema korduvalt, soovitame teha kõrvaloputust regulaarselt, et vältida kuulmise langust ja kuulmekäigu kahjustusi.
  • Kõrvaloputus on kiire ja enamasti valutu protseduur, mis võtab aega 15–20 minutit ja seda teevad kogemustega pereõed.

Kui teenuse käigus selgub, et kõrvaloputust ei ole võimalik teha patsiendist tulenevatel põhjustel, siis teenuse eest tuleb siiski tasuda. Juba tasutud ettemaksu me ei tagasta.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Rocca Al Mare kiirkliinik
Paldiski maantee 102, Tallinn
Viru Keskuse Kiirkliinik
Viru Väljak 4, Tallinn

Kõrvaloputus -15%. Pakkumine kehtib sooduskoodiga SUVI kuni 31.08.2024.

Hind

Teenus
Hind
Kõrvaloputus
32 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses