Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Rinnakirurgia

Confido ilukirurgid on Eestis ja maailmas tuntud spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus rinnakirurgia valdkonnas. Meie teenuste hulka kuuluvad rindade suurendamine ja vähendamine, rindade korrigeerimine Kui te ei leidnud nimekirjast endale sobivat teenust, siis võtke meiega ühendust ning leiame sobiva eriarsti ja operatsiooni.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Rindade vähendamine

  Rindade vähendamise põhjuseks on enamasti halb rüht või liigne koormus seljale. Rindade vähendamise operatsiooni käigus eemaldadakse üleliigne rinnakude ning pinguldatakse nahk. Operatsiooni tulemusel on rinnad väiksemad ja ilusama vormiga.

  • Üldnarkoosis
  • Taastumisaeg: 4 – 5 päeva. Sportida võib 4 – 6 nädala möödudes
  • Tulemused: lõplikud tulemused 6 – 12 kuu möödudes

  Operatsioonile eelneb kirurgi vastuvõtt, mille käigus selgitatakse välja patsiendi soovid ja ootused ning üheskoos arstiga lepitakse kokku raviplaan.

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn