Rinnakirurgia

Confido ilukirurgid on Eestis ja maailmas tuntud spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus rinnakirurgia valdkonnas. Meie teenuste hulka kuuluvad rindade suurendamine ja vähendamine, rindade korrigeerimine

Rindade vähendamine

Otsi vabasid aegasid

Rindade vähendamise operatsioon, mida tuntakse ka kui mammoplastikat, on kirurgiline protseduur, mille eesmärk on vähendada liiga suuri ja raskeid rindu ning parandada nende kuju ja proportsioone kehaga.

Rindade liigne suurus võib põhjustada mitmeid probleeme, sealhulgas selja- ja kaelavalusid, kehahoiaku probleeme, nahainfektsioone, raskustunnet ja ebamugavustunnet. Rindade vähendamise operatsiooni käigus eemaldatakse osa rinnakude, rasvkude ja naha ülemäärast osa. Seejärel kohandatakse ja tõstetakse rinnad, et saavutada parem kuju ja asend.

Operatsioon viiakse tavaliselt läbi üldnarkoosis ja kestab mitu tundi, sõltuvalt rindade suurusest ja individuaalsest olukorrast. Pärast operatsiooni peab patsient kandma spetsiaalset toestavat rinnahoidjat, et toetada rindu ja tagada paranemine. Taastumisperiood võib varieeruda, kuid tavaliselt peab patsient vältima füüsilist pingutust ja raskuste tõstmist mitu nädalat. Lõplik tulemus ilmneb pärast paranemist mitme kuu jooksul.

Enne rindade vähendamise operatsiooni on oluline konsulteerida meie kogenud kirurgiga, et arutada oma ootusi ja võimalikke riske ning saada individuaalset nõustamist vastavalt oma kehaomadustele ja vajadustele.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Mammoloogi vastuvõtt
120 €
Rindade vähendamine
alates 5400 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses