Õed ja ämmaemandad

Confido õed ja ämmaemandad annavad esmast nõu väga erinevate terviseprobleemide puhul ning lisaks tegelevad ka ennetustööga, et hoida ja säilitada tervist. Kõik meie õed, ämmaemandad, arstid ja teised spetsialistid teevad omavahel tihedat koostööd ning vajadusel suunatakse teid vajaliku abi saamiseks kolleegi juurde edasi.

Vali

Õe vastuvõtt otorinolarüngoloogia erialal (kõrva-nina-kurguhaigused)

Näita vabasid aegasid

Kõrva-nina-kurguhaiguste õde viib vastuvõtu käigus läbi kuulmise testi uuringut (toonaudiomeetria skriining), mis on audioloogiliste uuringute hulka kuuluv kuulmisfunktsiooni hindav uuring, mis annab ülevaate kuulmisteravuse ning võimaliku kuulmislanguse kohta. Lisaks viib õde läbi kõrvaloputuse protseduuri ning vajadusel suunab kõrva-nina-kurguhaiguste arsti vastuvõtule. 

Näidustused toonaudiomeetria teostamiseks on järgmised: 

  • süvenev kuulmislangus;
  • äkiline kuulmiskadu;
  • kõrvavile ehk tinnitus;
  • peapööritus ehk vertigo;
  • mürarikas töökeskkond.

Kuulmise testi (toonaudiomeetria skriiningut) teostame ka Haigekassa lepingu raames. Haigekassa lepinguga rahastatud vastuvõtte saab broneerida ainult telefonil +372 666 27 27 või Digiregistratuuris »

NB! Haigekassa vastuvõtud toimuvad ainult Tallinnas. Patsiendil tuleb tasuda visiiditasu 5 €. Rohkem infot Haigekassa vastuvõttude kohta siin.

Kuulmise test (toonaudiomeetria skriining)
35 €
30 min
Kuulmise test (toonaudiomeetria skriining) Haigekassa vastuvõtt
Visiiditasu 5 €
30 min
Kõrvaloputus
30 €
30 min

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Broneeri aeg online’is

Teenus: Õe vastuvõtt otorinolarüngoloogia erialal (kõrva-nina-kurguhaigused)

Otsi vabasid aegasid