Kardioloog südamearst kardioloogia EKG vererõhk kõrge kolesterool südamehaigus isheemia infarkt südamepuudulikkus kardiomüopaatia rüdamerütmihäire südamehaigus südame probleem süda

Kardioloogia (süda)

Kardioloog ehk südamearst tegeleb südame ja veresoonkonna haiguste diagnostika, ravi ja ennetusega.

Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse kardioloogi vastuvõtule: südamega seotud haigused, isheemiatõbi, infarkt, südamepuudulikkus, kardiomüopaatia, klapirikked, rütmihäired või tavaravile allumatu vererõhuhaigus. Kardioloogi poole soovitame pöörduda ka siis, kui teil on perekondlikult kõrge südamehaiguste risk (kõrge kolesterool, varajane südamehaiguste algus, äkksurm perekonnas).

Kardioloogia eriala õde (südamepuudulikkus, kodade virvendusarütmia) nõustab patsiente arsti poolt määratud ravimite võtmise osas, jälgib seisundit ning nõustab toitumise ning elustiili osas. Samuti teostab eluliste näitajate mõõtmised: vererõhk, pulss, hapnikusisaldus, võtab vajadusel vereanalüüsid ja teeb EKG.

Tasulisele vastuvõtule saab pöörduda Tallinnas ja Tartus ilma saatekirjata. Haigekassa poolt rahastatud kardioloogi vastuvõtt toimub vaid Tallinnas saatekirja olemasolul.

Vaata lisaks:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Südame rütmihäirete arsti vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Dr Hasso Uuetoa on rahvusvahelise kogemusega südame rütmihäirete ravile – elektrofüsioloogiale spetsialiseerunud tippspetsialist, kes nõustab Confidos kõiki kardiostimulaatoriga patsiente ning teostab vajalikke järelkontrolle.

  Südame rütmihäirete arsti konsultatsioon
  110 €
  30 min
  Kardiostimulaatoriga patsientide konsultatsiooni hind
  40 €
  20 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Südame rütmihäirete arsti vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid