Ortopeediline kirurgia

Confidos osutame läbi oma grupi ettevõtte Ortopeedia Arstid AS ortopeedilisi teenuseid – liigeste endoproteesimine (puus, põlv, õlg, sõrmed), spordivigastuste ravi, jalalaba kirurgia, põlve-, puusa- ja õla artroskoopia ning käe- ja randmekirurgia.

Ortopeediline kirurgia

Confidos osutame läbi oma grupi ettevõtte Ortopeedia Arstid AS ortopeedilisi teenuseid – liigeste endoproteesimine (puus, põlv, õlg, sõrmed), spordivigastuste ravi, jalalaba kirurgia, põlve-, puusa- ja õla artroskoopia ning käe- ja randmekirurgia. Ortopeedilisi operatsiooone viiakse läbi kas ambulatoorselt (sh päevakirurgiliselt) või statsionaarselt.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 6067747. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

Perifeersete närvide tunnelsündroomide operatiivne dekompressioon

Närvi kompressioon on närvi pitsumine või „kinnijäämine“, mis teatud juhtudel toob kaasa isoleeritud perifeerse (kehatüve suhtes „kaugema“) närvi kahjustuse. Kompressioon tekib kindlates kehapiirkondades, kus ümbritsevad koed närvi mehaaniliselt pitsitavad või survestavad. Neid kitsaid haavatavaid anatoomilisi piirkondi nimetatakse tunneliteks. Tunnelites kulgevatele närvidele avaldatav surve tekitab seisundi, mida nimetatakse perifeerseks kompressioonneuropaatiaks, mis väljendub funktsioonihäiretes närvi poolt innerveeritavas (närvierutusega varustatavas) jäsemes, millega kaasnevad tundehäired, põletav valu, lihasnõrkus, suremistunne jm.

Confidos osutame ortopeedilisi operatsioone läbi oma grupi ettevõtte Ortopeedia Arstid AS. Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku sinu raviplaani. Broneeri aeg eriarstile või helista lühinumbril 1330.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Ortopeediakirurgi vastuvõtt
90 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.