Tervisekontroll, protseduurid

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Elektrokardiogramm (EKG)

  Näita vabasid aegasid

  Elektrokardiogramm (EKG) on uuring, kus paljale ülakehale ja kätele-jalgadele asetatud elektroodide abil registreeritakse südame elektrilist aktiivsust kirjeldav graafiline kujutis.

  EKG abil saab hinnata:

  • südame rütmi ja löögisagedust;
  • südamelihase verevarustuse häireid (südamelihase isheemia);
  • südamelihase infarkti (äge südameinfarkt, läbipõetud südameinfarkt);
  • südamekambrite ülekoormust ja suurenemist.

  Kuidas elektrokardiogrammi tehakse?

  Uuringule tulles riietuge nii, et oleks mugav lahti riietada ülakeha ja sääred. Uuringu ajal lamate kušetil selili ning teie kätele, jalgadele ja rindkerele pannakse elektroodid. Vahel võib olla vajalik raseerida elektroodide paiknemise kohad rindkere. Kvaliteetse signaali saamiseks pole uuringu ajal lubatud liigutada ega rääkida.

  Ägeda haiguse korral (püsiv valu rinnus, südamelihase infarkt, rütmihäire) võivad EKG-s toimuda muutused suhteliselt kiiresti, mistõttu võib vajalikuks osutuda korduv EKG. Registreeritud EKG sisaldab informatsiooni teie südame seisundi kohta, mistõttu soovitame hoida alles varasemad EKG-d ja need haiglasse või arstile pöördudes endaga kaasa võtta.

  Elektrokardiogramm (EKG)
  25 €
  5 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Confido Veerenni Tervisekeskuse kliinik
  Veerenni 53a, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu
  Nautica kiirkliinik
  Ahtri 9, Tallinn
  Lasnamäe kiirkliinik
  Mustakivi 13, Tallinn
  Lõunakeskuse kiirkliinik
  Ringtee 75, Tartu
  Rocca Al Mare kiirkliinik
  Paldiski maantee 102, Tallinn
  Viru Keskuse kliinik
  Viru Väljak 4, Tallinn
  Näita rohkem

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Elektrokardiogramm (EKG)

  Otsi vabasid aegasid