Juuksehooldus

Juuksed on ehe, mida kanname iga päev. Ilusad ja terved juuksed saavad alguse peanahast. Meie juuksehooldused on suunatud peanaha kvaliteedi parandamisele, et stimuleerida juuste kasvu ja parandada uute juuksekarvade kvaliteeti.

Juuksekasvu laserstimulatsioon

Otsi vabasid aegasid

ResurFX™ Hair protseduuri käigus stimuleeritakse peanahka laseriga juuksekasvu parandamiseks. Lasertöötlus intensiivistab peanaha ainevahetust, parandab vereringet, uuendab pärisnaha struktuure. Seeläbi ärkavad ravitud piirkonnas nn uinunud karvanääpsud ja taastub loomulik karvakasv.

ResurFX™ juuksehooldus sobib alopeetsia raviks, hajusa juuste väljalangemise ja juuste hõrenemise korral. Protseduur on ohutu ega kahjusta nahapinda.

Kuidas laserstimulatsioon toimib?

Peanaha laserstimulatsioon viiakse läbi kontaktjahutusega, et protseduur oleks maksimaalselt talutav. Protseduur on kiire, kestab umbes 10–15 minutit, ja tunda on ainult kergeid torkeid.

Laserkiired tekitatavad nahas mikrokahjustusi. Kahjustatud nahaosa parandamiseks hakkavad rakud aktiivsemalt tööle, tekitades uusi struktuure ning andes jõudu uinunud karvafolliikulile. Rakkude uuenemisega produtseeritakse rohkem tüvirakke, mis on karvakasvu alguseks väga tähtsad. Naha kvaliteet ja elastsus paranevad, karvad kasvavad aktiivsemalt.

ResurFX™ ei kahjusta nahapinda, mõjutades selektiivselt pärisnahka, kus paiknevad karvafolliikulid. Laserkiir tungib läbi naha ainult vajaliku sügavuseni, mitte rohkem kui 1 mikron ja sellest piisab naha turgutamiseks. Laserkiir sügavamaid nahastruktuure ei mõjuta ega tungi olulistesse organitesse..

Miks juuksed välja langevad?

Statistika kohaselt kannatab maailmas kuni 70% täiskasvanud elanikkonnast mistahes alopeetsia ilmingu all. Juuste hõrenemine võib negatiivselt mõjutada elukvaliteeti ja varajane juuste väljalangemine võib olla masenduse või depressiooni põhjus.

Protsess on järkjärguline, tekitades esmalt juuste hõrenemise. Hakates sel perioodil tegelema juuksekasvu stimulatsiooniga, on suurepärane võimalus folliikuleid taastada. Aja jooksul väheneb juuksekasvu taastumise tõenäosus. Arvatakse, et protseduuriks on sobilikud patsiendid, kellel on juuste väljalangemine kestnud kuni viis aastat.

Juuste väljalangemise levinumad põhjused:

 • lokaalsed nahahaigused, nagu seborroiline ekseem, erütroderma jne;
 • hormonaalsed muutused (rasedus);
 • vale juuksehooldus;
 • aneemia;
 • juuste liigsest pingest põhjustatud tõmbealopeetsia (tugev pats);
 • peanaha väline kahjustus;
 • hormoonravimite tarvitamine, ravimite kõrvaltoimed;
 • ägedad (gripp, erüsiipel jt) ja kroonilised infektsioonid (tuberkuloos, süüfilis);
 • siseorganite (hepatopaatia) ja endokriinsete näärmete (kilpnääre, hüpofüüsi jt) haigused;
 • rasked kurnavad haigused (dermatomüosiit, pahaloomulised kasvajad, verehaigused, kahheksia);
 • stressiolukorrad, endogeensed depressioonid;
 • kesknärvisüsteemi haigused (meningiit, entsefaliit jt);
 • ebatervislik toitumine.

Korduma kippuvad küsimused

Millised on vastunäidustused?

ResurFX™ ei sobi aktiivsete infektsioonide, viirus-, seen- ja bakteriaalsete haiguste, põletikuliste nahahaiguste või nahavähi korral.

Kuidas valmistuda protseduuriks?

Juuksekasvu laserstimulatsiooni tehakse puhtale peanahale. Enne protseduuri on vaja eelmisel või samal päeval pesta juuksed ja mitte kasutada juuksehooldusvahendeid.

Millega arvestada pärast protseduuri?

ResurFX™ Hair laserstimulatsioon ei hävita nahapinna rakke, tänu millele on protseduurijärgne taastumine kiire ja mugav.

Pärast protseduuri võib peanahal esineda punetust, kerget turset, sügelust ja põletustunnet, mis möödub mõne tunni jooksul. Peanahale ei teki koorikuid ega verd.

ResurFX™ laser on varustatud tipptasemel CoolScan™ otsikuga mittejärjestikuseks naha skaneerimiseks. Patenteeritud algoritm kontrollib iga laserkiire paigutust, et kaitsta kudesid kuumuse kogunemise ja ülekuumenemise eest. See võimalus on ResurFX™ laseri puhul unikaalne. ResurFX™ käsiinstrumendil on sisseehitatud pidevkontaktiga jahutussüsteem, mis suurendab ravi ajal patsiendi mugavustunnet.

Juuksekasvu laserstimulatsiooni kuur koosneb keskmiselt 5–10 protseduurist iga 10–14 päeva järel. Protseduuri saab kombineerida teiste juuksekasvu stimuleerimise meetoditega (nt plasmalifting). Esimest tulemust on oodata 3–4 kuu möödudes.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Juuksekasvu laserstimulatsioon
150 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses