Analüüsid

Confidos saame võtta kõiki vajalikke vere-, uriini-, rooja- või muid proove. Enamasti suunab teid analüüsidele mõni meie arst või õde, kuid soovi korral pääsete nendele ka ilma saatekirjata.

Vali analüüs

Laktoositalumatuse analüüsipakett

Näita vabasid aegasid

Millal kahtlustada laktoositalumatust?

Laktoositalumatusele viitavad võimalikud sümptomid on kõhuvalu, -krambid, liigsed gaasid ja puhitus, kõhulahtisus, vahel ka oksendamine vahetult või mõned tunnid pärast laktoosi sisaldavate toiduainete tarbimist. Sümptomite raskusaste sõltub tarbitud piimatoodete kogusest ja ensüüm laktaasi säilinud aktiivsusest. Laktoositalumatuse sümptomid ja nende raskusaste varieeruvad ning võivad kattuda ärritunud soole sündroomi, tsöliaakia jmt seisundite sümptomitega.

Millest pakett koosneb?

2 vereanalüüsist – mille tulemused aitavad leida vastused eelloetletud küsimustele. Tulemuste kirjalikust selgitusest – tulemustele on lisatud selgitavad kommentaarid.

Kuidas valmistuda proovi andmiseks?

Enne proovi andmist ole 12h söömata-joomata. Vereproovi andmiseks varu aega vähemalt 1h. Protseduuri käigus võetakse Sult väikeste vahedega kolm korda veeniverd. Laktoositalumatuse testimiseks tuleb Sul juua laktoosilahust. Inimestel, kellel on laktoositalumatus, võib laktoosilahuse joomine tekitada juba analüüside andmise ajal või päeva jooksul kõhuvaevuseid: liigsed gaasid ja puhitus, kõhulahtisus jmt.

Tulemuste tõlgendamiseks soovitame pöörduda toitumisterapeudi vastuvõtule.

Laktoositalumatuse analüüsipakett
85 €

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Lõunakeskuse kiirkliinik
Ringtee 75, Tartu
Lasnamäe kiirkliinik
Mustakivi 13, Tallinn
Nautica kiirkliinik
Ahtri 9, Tallinn
Rocca Al Mare kiirkliinik
Paldiski maantee 102, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
Raatuse 21, Tartu
Viru Keskuse kliinik
Viru Väljak 4, Tallinn
Näita rohkem

Broneeri aeg online’is

Teenus: Laktoositalumatuse analüüsipakett

Otsi vabasid aegasid