Allergia

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist.

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Toiduallergia analüüsipakett

Otsi vabasid aegasid

Seda teenust võidakse hüvitada vabatahtliku tervisekindlustuse alusel.

Toiduallergia enamlevinud sümptomid on iiveldus, kõhuvalu, kõhulahtisus, naha punetus ja lööve, ekseem, neelamisraskused, hingamisraskused, suu limaskesta sügelus ja turse.

Toiduallergia analüüsipakett on mõeldud neile, kellel on tekkinud toiduallergia kahtlus. Analüüsitulemused aitavad hinnata, kas sümptomeid põhjustab allergia muna, nisu, kala, maapähkli, piima, sojaubade või koorikloomade vastu.

Toiduallergia analüüsipakett koosneb 7-st analüüsist:

  • Munavalge IgE
  • Nisujahu IgE
  • Kala IgE
  • Sojaoa IgE
  • Maapähkli IgE
  • Kreveti IgE
  • Piima IgE

Enne visiidile tulemist palun tutvuge

Paketi vastused saabuvad 3 tööpäeva jooksul. Analüüsitulemuste tõlgendamiseks soovitame arsti kaugkonsultatsiooni.

Seda teenust osutame

Rocca Al Mare kiirkliinik
Paldiski maantee 102, Tallinn
Viru Keskuse Kiirkliinik
Viru Väljak 4, Tallinn
Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses