Tervisekontroll

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  HIV test (tõendiga/tõendita)

  Näita vabasid aegasid

  HIV on inimese immuunpuudulikkuse viirus, mis hävitab inimese immuunsüsteemi ning võib põhjustada AIDS-i. HIV-viirus levib seksuaalsel teel, otsesel kontaktil verega, emalt lapsele raseduse, sünnituse ja imetamise ajal. HIV-nakkusele viitavad suurenenud lümfisõlmed, tugev öine higistamine, kauakestev palavik, köha, kaalulangus, pikaaegne kõhulahtisus, nõrkus.

  Nakatumise korral alustatakse spetsiifilist ravi juhul, kui immuunrakkude tase organismis langeb alla kindla piiri. Raviga ei ole võimalik viirusest vabaneda, kuid hoitakse viiruse hulk organismis madalal tasemel, säilitades immuunsüsteemi funktsiooni. HIV- test tehakse veeniverest, testimisel tuleb arvesse võtta aknaperioodi, mis on 3-4 nädalat. Sel perioodil on HIV positiivne inimene võimeline teisi nakatama. Negatiivne testitulemus pärast aknaperioodi möödumist tähendab, et inimene ei ole testimise hetkel HIV-viirusega nakatunud.

  HIV testi on võimalik ka teostada HIV-staatuse tõendi jaoks, mida võib tarvis minna viisa taotlemisel. Sellisel juhul teostatakse üksikanalüüs veeniverest ning negatiivse tulemuse korral väljastatakse vastav tõend.

  Noortekabinetis on HIV test kuni 26aastastele TASUTA . Loe lähemalt meie Noortekabinettide kohta»

  HIV test tõendiga
  26,50 €
  10 min
  HIV test tõendita Meestekuu pakkumine kuni 30.11.22
  12 € 16,50 €
  10 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Viru Keskuse kliinik
  Viru Väljak 4, Tallinn
  Rocca Al Mare kiirkliinik
  Paldiski maantee 102, Tallinn
  Lasnamäe kiirkliinik
  Mustakivi 13, Tallinn
  Nautica kiirkliinik
  Ahtri 9, Tallinn
  Lõunakeskuse kiirkliinik
  Ringtee 75, Tartu
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu
  Näita rohkem

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: HIV test (tõendiga/tõendita)

  Otsi vabasid aegasid