Noortekabinet
Confido Noorte Nõustamiskeskusesse on TASUTA vastuvõtule oodatud kõik Eesti isikukoodiga kuni 26a (k.a) noored, kes vajavad nõu või mure lahendamist seoses eakohaste muutuste, psühholoogiliste ja sotsiaalsete murede ja seksuaalse tervise või raseduse (ja selle ennetamise) korral.
Confido Noorte Nõustamiskeskusesse on TASUTA vastuvõtule oodatud kõik Eesti isikukoodiga kuni 26a (k.a) noored, kes vajavad nõu või mure lahendamist seoses eakohaste muutuste, psühholoogiliste ja sotsiaalsete murede ja seksuaalse tervise või raseduse (ja selle ennetamise) korral.
Meie kogenud ämmaemandad teostavad vajadusel analüüse ja suunavad edasi vastava spetsialisti juurde (sh androloog, günekoloog, psühholoog).
Vastuvõtul käsitletavad teemad ja mured lahendatakse konfidentsiaalselt.
Seksuaaltervisealane nõustamine
Otsi vabasid aegasidÄmmaemanda vastuvõtult saab professionaalset nõustamist ning vastused muret tekitavatele seksuaaltervisealastele küsimustele.
Vastuvõtule soovitame pöörduda, kui:
- on küsimusi seksuaalsel teel levivate haiguste diagnostika ja ravi kohta;
- on küsimusi intiimtervise, hügieeni ja samuti menstruaaltsükli osas;
- kahtlustatakse mõnd seksuaalsel teel levivat haigust ning soovitakse teha test;
- soovitakse nõuannet mingil seksuaalsusega seotud teemadel;
- vajatakse abi rasestumisvastase vahendi valikul või soovitakse retsepti pikendada;
- kahtlustatakse rasedust ning on vaja rasedust diagnoosida või välistada;
Lisaks on vastuvõtul kohene analüüside tegemise võimalus (sh klamüdioos, gonorröa, süüfilis, B- ja C-hepatiit, herpes, HIV).
Oma ala spetsialistina on ämmaemand toetavaks ja nõustavaks partneriks nii meditsiinilistes kui ka psühhosotsiaalsetes küsimustes, et seksuaaltervis oleks korras.
Vastuvõtt ja uuringud on TASUTA noortele vanuses kuni 26 eluaastat. Kui olete vanem kui 26, on vastuvõtt teile tasuline.
Tasuta nõustamist osutame Eesti isikukoodiga noortele.
Seksuaalnõustamine
Teenus on suunatud inimestele, kellel on küsimusi või probleeme, mis seonduvad seksuaalsuse või seksuaalkäitumisega. Seksuaalnõustamisele võib pöörduda näiteks küsimustega soolise identiteedi, seksuaalse orientatsiooni ja/või lähisuhete teemal, aga ka häirivate seksuaalse sisuga mõtete või käitumise korral.
Kõige levinumad küsimused, millega seksuaalnõustajate poole pöördutakse, on seksuaalse huvi / soovi probleemid, paarisuhte probleemid ja keha(kuvandi)probleemid.
Konsultatsiooni viib läbi pikaaegse töökogemusega ämmaemand ning noortenõustaja Marje Altrov, kes on läbinud seksuaalnõustaja väljaõppe Soome Sihtasutuse Sexpo põhjalikul koolitusel. Lähtuvalt oma erialasest taustast, pöördutakse Marje poole enim muredega seoses oma seksuaalse huvi muutustega (sh iha muutused rasestumsvastaste vahendite tarbimise foonil, raseduse-, sünnituse- ning menopausi järgselt), ebamugavusega oma kehapildi või -tundmuste osas (sh erektsioonihäired, valulik suguühe) ning teadmiste defitsiidiga seoses erinevatele seksuaalpraktikatele (sh pornograafia mõju suhetele, ohutud viisid seksuaalsete praktikate laiendamiseks).
Seda teenust osutame
Hind
Seksuaaltervisealane nõustamine täiskasvanutele
Tasuline noortenõustamine
Seksuaaltervisealane nõustamine noortele (kuni 26a ka)
Ämmaemand-seksuaalnõustaja konsultatsioon
Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.
BRONEERIMINE
Seksuaaltervisealane nõustamine