Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Günekoloogiline kirurgia

Aitame naisi erinevate günekoloogiliste probleemide korral, näiteks pakume vaagnapõhja taastavaid ja vaagnaelundite operatsioone, kusepidamatuse operatsioone, emakaõõne abrasiooni ja endometrioosi ravi. Meie juures oled hoitud ning pakume sulle turvalist ja privaatset meditsiinilist abi.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Kirurgiline abort ehk raseduse kirurgiline katkestamine

  Näita vabasid aegasid

  Eestis võib rasedust katkestada naise omal soovil kui rasedus on kestnud vähem kui 12 nädalat. Kirurgiline abort on raseduse katkestamine kirurgilisel meetodil. Raseduse katkestamise protseduurile eelneb günekoloogiline läbivaatus. Seejärel laiendatakse lühiajalise narkoosi all emakakael ning rasedus katkestatakse vaakumaspiratsiooni teel. 

  Confido Kirurgiakliinikus pakume kirurgilist aborti. Eelnevalt on vajalik operatsioonieelne konsultatsioon eriarstiga.

  Kirurgiline abort
  Alates 750 €
  Kirurgi vastuvõtt
  100 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Kirurgiline abort ehk raseduse kirurgiline katkestamine

  Otsi vabasid aegasid