Vaimne tervis

Confido Vaimse Tervise Kliinikus on olemas multidistsiplinaarne meeskond tegelemaks nii täiskasvanute kui laste erinevate psüühikahäirete diagnostika ja raviga, vaimse tervise hoidmise ning häiretega toimetuleku parandamisega. Meie meeskonnas on olemas psühhiaater, kliiniline psühholoog, neuropsühholoog, psühholoog, vaimse tervise õde, logopeed, tegevusterapeut, raseduskriisinõustaja ning ka coach.

Psühholoogi vastuvõtt sõltuvusprobleemi korral

Otsi vabasid aegasid

Sõltuvus mõjutab inimese vaimset ja füüsilist tervist ning selle tekkel on alati põhjus ja tagajärg. Kui neid ei tuvastata, jääb sõltuvuskäitumise korrigeerimine pigem lühiajaliseks kui püsivaks lahenduseks.

Sõltuvusravi psühholoog aitab tuvastada ja lahendada sõltuvusainete liigtarvitamisega kaasnevaid vaimse tervise probleeme ja juhendab grupiteraapia programme.

Nõustamise abil saab parandada inimese üldist heaolu, tuvastada stressiallikaid, leevendada pingeid ja konflikte, leida kriiside ja probleemide lahendusi.

Psühholoog toetab inimese võimet saavutada olulisi eesmärke, saada paremini aru iseendast ja enda ümber toimuvast ning leida suuremat enesekindlust.

Vajaduse korral suunab psühholoog patsiendi edasi teise spetsialisti juurde.

Nõustamisseansile võib tulla üksi või koos lähedastega.

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Psühholoogi konsultatsioon sõltuvusprobleemi korral
80 €
kuni 50 minutit

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses