Kaugvastuvõtt

Confido pakub erinevaid võimalusi arstiga suhtlemiseks Sinu asukohast sõltumata ja Sinule sobival viisil: telefoni teel, video vahendusel või veebivestlusena.

Kaugvastuvõtu võimalused Confidos:

Confido Digikliinik
Digikliinik on mugav lahendus, kui vajad oma terviseküsimusele kiiret abi. Arstid vastavad Sinu küsimustele nii telefoni, veebivestluse kui ka video teel 7 päeva nädalas ja ka pühade ajal. Ooteaeg kuni 15 minut, vastuvõtu maksumus 20 €.

Arsti nõuandetelefon 1500
Confido tasuline arsti nõuandetelefon 1500 annab põhjalikku ja professionaalset terviseabi. Võimalik on läbi viia ka isikustatud nõustamist, mis annab muuhulgas võimaluse olemasolevate retseptide pikendamiseks ja haiguslehe avamiseks (nõuab Mobiil-ID-d või Smart ID-d). Teenusel on minutipõhine hind 2,50 € minut + telefonioperaatori poolt kehtestatud lühinumbritariif, kuni 30 senti minuti eest.

Videovastuvõtt
Confidos on võimalik paljude asrtide ja spetsialistide vastuvõtule broneerida vastuvõtt ka videokonsultatsioonina. Kui konsultatsiooni käigus arst/spetsialist otsustab, et patsiendi mure lahendamiseks läheb vaja ka füüsilist vastuvõtuaega, saab ta selle alati juurde broneerida.

Videokonsultatsioon

Otsi vabasid aegasid

Videokonsultatsioonid toimuvad läbi turvalise krüpteeritud ühenduse patsiendi ning arsti/spetsialisti vahel, mistõttu kolmandatel osapooltel pole võimalik vestluses osaleda ega neid „pealt kuulata“. Konsultatsiooni ei talletata ega salvestata video kujul, nii et tagatud on täielik privaatsus ja diskreetsus.

Lahendust on lihtne kasutada. Konsultatsioonile pääseb e-kirja teel saadetud lingi kaudu, mis suunab patsiendi kohe õigesse keskkonda. Eraldi programmi ei pea alla laadima, lahendus toimib kõigis levinumates seadmetes ja veebilehitsejates (Windows, MacOS, Android, iOS).

Videokonsultatsioon säästab nii arsti/spetsialisti kui ka patsiendi aega, sest kumbki ei pea füüsiliselt asukohta vahetama. Kui konsultatsiooni käigus arst/spetsialist otsustab, et patsiendi mure lahendamiseks läheb vaja ka füüsilist vastuvõtuaega, saab ta selle alati juurde broneerida.

Teenuse hind sõltub konkreetse arsti vastuvõtu hinnast. Näiteks üldarsti kaugvastuvõtu hind on 50 €.

Vaata videokonsultatsiooni juhendit SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses