Kaugvastuvõtt

Confido pakub erinevaid võimalusi arstiga suhtlemiseks Sinu asukohast sõltumata ja Sinule sobival viisil: telefoni teel, video vahendusel või veebivestlusena.

Kaugvastuvõtu võimalused Confidos:

Confido Digikliinik

Digikliinik on mugav lahendus, kui vajad oma terviseküsimusele kiiret abi. Arstid vastavad Sinu küsimustele nii telefoni, veebivestluse kui ka video teel 7 päeva nädalas ja ka pühade ajal. Ooteaeg kuni 15 minut, vastuvõtu maksumus 20 €.

Arsti nõuandetelefon 1500

Confido tasuline arsti nõuandetelefon 1500 annab põhjalikku ja professionaalset terviseabi. Võimalik on läbi viia ka isikustatud nõustamist, mis annab muuhulgas võimaluse olemasolevate retseptide pikendamiseks ja haiguslehe avamiseks (nõuab Mobiil-ID-d või Smart ID-d). Teenusel on minutipõhine hind 2,70 € minut + telefonioperaatori poolt kehtestatud lühinumbritariif, kuni 30 senti minuti eest.

Confido tasuline arsti nõuandetelefon 1500 annab põhjalikku ja professionaalset terviseabi iga päev ajavahemikul 9.00–21.00. Nõuandeliini numbrile 1500 vastavad arstid ning võimalik on läbi viia ka isikustatud nõustamist, mis annab muuhulgas võimaluse olemasolevate retseptide pikendamiseks ja haiguslehe avamiseks (nõuab Mobiil-ID-d või Smart ID-d).

NB! Alates 01.01.2024 on teenuse minutipõhine hind 2,70 € minut + telefonioperaatori poolt kehtestatud lühinumbritariif, kuni 30 senti minuti eest.

Tähelepanu! Confido Terviselahenduse klientidele on eraldi nõuandeliin +372 600 4000 (ambulatoorse ravi limiidist).

Telefonikonsultatsioon ja videovastuvõtt

Confido unikaalne, turvaline ja lihtsasti kasutatav kaugvastuvõtu lahendus muudab arstiabi kergemini kättesaadavaks. Turvaline videoühendus patsiendi ning arsti vahel on krüpteeritud ja kolmandatel osapooltel pole võimalik vestluses osaleda ega neid „pealt kuulata“.

  • Vastuvõttu ei talletata ega salvestata video kujul, tagatud on täielik privaatsus ja diskreetsus.
  • Lahendust on lihtne kasutada. Kaugvastuvõtule pääseb e-kirja teel saadetud lingi kaudu, mis suunab patsiendi õigesse keskkonda.
  • Eraldi programmi alla laadima ei pea, lahendus toimib kõigis levinumates seadmetes ja veebilehitsejates (Windows, MacOS, Android, iOS).

Säästab nii arsti kui ka patsiendi aega, sest kumbki ei pea füüsiliselt asukohta vahetama. Kui vastuvõtu käigus otsustab arst, et patsiendi mure lahendamiseks läheb vaja ka füüsilist vastuvõtuaega, saab ta selle alati broneerida.

Aega saab broneerida helistades 1330 või iseteeninduskeskkonnas.

Telefonikonsultatsioon

Confido tasuline arsti nõuandetelefon 1500 annab põhjalikku ja professionaalset terviseabi iga päev ajavahemikul 9.00–21.00. Nõuandeliini numbrile 1500 vastavad arstid ning võimalik on läbi viia ka isikustatud nõustamist, mis annab muuhulgas võimaluse olemasolevate retseptide pikendamiseks ja haiguslehe avamiseks (nõuab Mobiil-ID-d või Smart ID-d).

Teenusel on minutipõhine hind 2,70 € minut + telefonioperaatori poolt kehtestatud lühinumbritariif, kuni 30 senti minuti eest. Telefonitsi nõustame tervisemurega inimesi nii eesti, vene kui ka inglise keeles.

Lisaks saab Confidos telefonikonsultatsioonide aega broneerida üldarstidele, eriarstidele ja teiste tervishoiuspetsialistidele. Sellisel juhul võtab tervishoiuteenuseosutaja ise patsiendi ettenähtud ajal ühendust. Sellisel juhul toimub teenuse eest tasumine ettemaksuna. Aegu saab broneerida helistades 1330 või läbi online-broneeringu.

Tähelepanu! Confido Terviselahenduse klientidele on eraldi nõuandeliin. Professionaalne arsti nõuandeliin ainult Confido Terviselahenduse klientidele numbril +372 600 4000 (ambulatoorse ravi limiidist).