Kaugvastuvõtt

Kaugvastuvõtt on tavapärane arsti või spetsialisti vastuvõtt, mis toimub telefoni teel, video vahendusel või veebivestlusena. See on mugav viis arstiga rääkimiseks sulle sobivas asukohas (kodus, kontoris, reisil olles, maal jne). Vastuvõtte tehakse nii telefoni kui arvutiga.

Kaugvastuvõtu eelised:

 • Arsti nõuandeliin on avatud iga päev kell 9:00 - 21:00. Kõnedele vastame ka nädalavahetustel ja pühade ajal.
 • Haigestumise korral on võimalik teha arsti vastuvõtt kaugkonsultatsioonina - nõnda ei jää sinu vastuvõtt ära.
 • Väljastame ravimiretsepte (arsti otsuse alusel, va psühhotroopsed ja narkootilised ravimid).
 • Vastuvõtt toimub sinule sobivas asukohas - Eestis, välismaal, maal, tööl või näiteks kodus.
 • Vajadusel avatakse töövõimetusleht.


  • Alustasin Confido Meditsiinikeskuses videokonsultatsioonide tegemist novembri alguses. Minu varasemast kogemusest video teel patsiente konsulteerida olid olemas juba haiglaperioodist, kuid need olid väga üksikute episoodidena ja peamiselt kasutades Zoomi, Teams´i või Skype ja see oli võimalik vaid patsientidega, kellel olid nende platformide kasutamise kogemus. Mõju konsultatsiooni tulemusele on senini olnud igati positiivne. Confido poolt pakutav videokonsultatsiooni võimalus on patsiendile lihtne ja väga hästi käsitletav tihti ka keeruliste neuroloogiliste patsientidega suhtlemisel kaugtööna.

   Dr Toomas Toomsoo (Phd)
   Neuroloog
   Confido Meditsiinikeskus


  Videokonsultatsioon

  Näita vabasid aegasid

  Videokonsultatsioonid toimuvad läbi turvalise krüpteeritud ühenduse patsiendi ning arsti/spetsialisti vahel, mistõttu kolmandatel osapooltel pole võimalik vestluses osaleda ega neid „pealt kuulata“. Konsultatsiooni ei talletata ega salvestata video kujul, nii et tagatud on täielik privaatsus ja diskreetsus.

  Lahendust on lihtne kasutada. Konsultatsioonile pääseb e-kirja teel saadetud lingi kaudu, mis suunab patsiendi kohe õigesse keskkonda. Eraldi programmi ei pea alla laadima, lahendus toimib kõigis levinumates seadmetes ja veebilehitsejates (Windows, MacOS, Android, iOS).

  Videokonsultatsioon säästab nii arsti/spetsialisti kui ka patsiendi aega, sest kumbki ei pea füüsiliselt asukohta vahetama. Kui konsultatsiooni käigus arst/spetsialist otsustab, et patsiendi mure lahendamiseks läheb vaja ka füüsilist vastuvõtuaega, saab ta selle alati juurde broneerida.

  Teenuse hind sõltub konkreetse arsti vastuvõtu hinnast. Näiteks üldarsti kaugvastuvõtu hind on 50 €.

  Vaata videokonsultatsiooni juhendit SIIT.

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Videokonsultatsioon

  Otsi vabasid aegasid