Kulmude ja otsmiku tõstmine

Otsi vabasid aegasid

Vananemisel nahk lõtvub ja väsib ning see võib üleüldiselt anda näole väsinud mulje. Ühe levinuima lahendusena kasutatakse täitesüste ja botuliinisüste. Püsivama tulemuse saamiseks ning juba naha tõsisema vajumise puhul võib kirurgiline sekkumine olla vajalik. Kulmude ja otsmiku tõstmine võib kohandada näomiimika jooned ning elimineerida vananemise tunnused näo ülemises kolmandikus, andes näole nooruslikuma ilme. Tulemus võib kesta lausa 8-10 aastat.

Kulmude tõstmise abil, paigaldatakse õigesse kohta alavajunud kulmud ning otsmiku tõstmine eemaldab otsmiku kortsud ja tagab värske, sileda lauba välimuse.

Kulmude ja otsmiku tõstmine tehakse läbi väikeste naha lõigete juukse joonest tagapool, nahk on vabastatud ja pingutatud eemaldamaks täielikult otsmiku kortsud ja vajunud kulmud. Õmblused eemaldatakse 10. kuni 14. päeva pärast operatsiooni ja operatsiooni haavad tavaliselt paranevad hästi. Operatsiooni on võimalik teha nii üld- kui ka lokaalanesteesias.

Kui soovid protseduurist rohkem teada või vajad esteetiliste operatsioonide osas edasist nõustamist, pöördu meie näo ilukirurgi vastuvõtule.

Koostanud https://heleianestalzibo.eu/et/laugude-plastika/ täiendanud Arstikeskus Confido 

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Näo ilukirurgi vastuõtt
110 €
30 min
Otsmiku ja kulmude tõstmine (üldanesteesias)
3950 €
Otsmiku ja kulmude tõstmine (lokaalanesteesias)
3750 €
Otsmiku tõstimine (üldanesteesias)
3500 €
Otsmiku tõstimine (lokaalanesteesias)
3350 €
Kulmude tõstimine (üldanesteesias)
2650 €
Kulmude tõstmine (lokaalanesteesias)
2500 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses