Silmalaugude plastika ehk blefaroplastika

Otsi vabasid aegasid

Silmalaugude plastika on kirurgiline protseduur, mida tehakse silmalaugude välimuse parandamise ja funktsiooni taastamise eesmärgil. Protseduuri võib teha kosmeetilistel või meditsiinilistel põhjustel, näiteks nägemisprobleemide leevendamiseks. Kirurgiline sekkumine ja selle ulatus sõltuvad patsiendi vajadustest ja soovidest. Silmalaugude korrigeerimiseks tehakse laugude kortsudele väikesed sisselõiked ning eemaldatakse liigne rasv ja nahk. Operatsiooni on võimalik teha nii kohaliku tuimastusega kui ka üldanesteesias.

Silmalaugude plastika. Confido Meditsiinikeskus

Silmalaugude korrigeerimisele eelneb kirurgi vastuvõtt, kus selgitatakse välja, milliste silmapiirkonnas toimuvate protsesside tagajärjel vaevused on tekkinud, ja pakutakse võimalikke lahendusi kosmeetiliseks kirurgiliseks korrektsiooniks, vajadusel antakse ka soovitusi laugude seisundit parandavaks koduseks hoolduseks.

Vastuvõtul välistatakse võimalikud laugude ja silmasisesed põletikulised protsessid ning tehakse silmade üldine läbivaatus, mis hõlmab lisaks laugude seisundi hindamisele ka silmapinna uurimist, mis on oluline silmade kuivuse väljaselgitamiseks. Lisaks antakse ülevaade operatsiooni käigust, vastunäidustustest ja paranemisperioodist ning teavitatakse kõikidest operatsiooniga seotud riskidest.

Operatsiooniks näidustuse olemasolul ja vastunäidustuste puudumisel planeeritakse patsiendi soovil operatsiooniaeg ning antakse juhised operatsioonile tulemiseks.

Tähelepanu! Konsultatsiooniga ei kaasne tingimata arsti nõusolek operatsioon läbi viia.

Vanusepiir 18+.

Ettevalmistus konsultatsiooniks:

  • Mõelge läbi, mis teid peeglisse vaadates oma silmalaugude juures enim häirib.
  • Võimalusel võtkekaasa foto ajast, mil silmalaugude juures kosmeetiliselt midagi ei seganud (sageli on kosmeetiline probleem tekkinud ja süvenenud pikema aja jooksul – foto aitab kirurgil saada soovidest selgema ettekujutuse).

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Näo ilukirurgi vastuvõtt
110 €
30 min
Kirurgi konsultatsioon silmalaugude plastikaks
110 €
30 min
Ülalau blefaroplastika (üldanesteesias)
1990 €
Ülalau blefaroplastika (lokaalanesteesias)
1500 €
Ülalau blefaroplastika (lokaalanesteesias)
2100 €
Alalau blefaroplastika (lokaalanesteesias)
1990 €
Ülalau ja alalau blefaroplastika (üldanesteesias)
3150 €
Ülalau ja alalau blefaroplastika (lokaalanesteesias)
2950 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses