Üldkirurgia

Üldkirurgia on lai eriala, mis tegeleb naha ja pehmekoe,  kõhuseina, endokriinsüsteemi ning süvendatult seedetrakti haiguste diagnostika ja (kirurgilise) raviga.

Kaela süva lümfisõlme eemaldamine

Otsi vabasid aegasid

Lümfisõlmed on osa lümfisüsteemist, mis moodustab osa immuunsüsteemist ja aitab kehal võidelda põletike ja haiguste vastu. Kaela süvalümfisõlme eemaldamine võib olla vajalik, kui kaelas asuvad sügavad lümfisõlmed vajavad eemaldamist. Sügavad lümfisõlmed kaelas võivad laieneda või muutuda põletikuliseks erinevatel põhjustel, nagu näiteks infektsioonid või kasvajad. Lümfisõlmede eemaldamine olla vajalik nii kasvaja eemaldamiseks kui ka diagnostilistel eesmärkidel, et saada rohkem teavet lümfisõlmede seisundi kohta, näiteks kasvajate leviku hindamiseks ja selle põhjal parema edasise ravi planeerimiseks. Lümfisõlmede eemaldamise operatsioon viiakse läbi üldanesteesias. Operatsiooni järgselt võib esineda kerget valu ja turset kaela piirkonnas.
Pärast operatsiooni on oluline jälgida raviarsti poolt antud juhiseid ning vajadusel raviskeemi. Operatsiooni vajaduse määrab Teie raviarst.

Oma raviteekonda alusta kirurgi vastuvõtult!

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Kirurgi vastuvõtt
Eelneb igale operatsioonile
110 €
30 min
Kaela süva lümfisõlme eemaldamine
Operatsioon
alates 1460 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses