Rinnakirurgia

Confido ilukirurgid on Eestis ja maailmas tuntud spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus rinnakirurgia valdkonnas. Meie teenuste hulka kuuluvad rindade suurendamine ja vähendamine, rindade korrigeerimine

Confido ilukirurgid on Eestis ja maailmas tuntud spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus rinnakirurgia valdkonnas. Meie teenuste hulka kuuluvad rindade suurendamine ja vähendamine, rindade korrigeerimine.

Kui te ei leidnud nimekirjast endale sobivat teenust, siis võtke meiega ühendust ning leiame sobiva eriarsti ja operatsiooni.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

Mammoloogi konsultatsioon

Otsi vabasid aegasid

Mammoloog on spetsialiseerunud rinnahaigustele ja rindade uurimisele ning tegeleb rindade hea- või pahaloomuliste patoloogiate diagnoosimise, ravi ja ennetamisega.

Vastuvõtule on oodatud naised, kellel on varasemalt diagnoositud kõrget rinnavähi tekkeriski põhjustav geenimutatsioon (BRCA1, BRCA2 jt) või kui esineb mõni alltoodud sümptomitest:

  • Tihked tükid, sõlmed või tihendid
  • Valu
  • Viimasel ajal tekkinud erinev rindade suurus
  • Naha muutused rinnanibul
  • Naha muutused rindade piirkonnas
  • Rinna punetus, haavandumine
  • Eritis rinnanibust

Samuti on mammoloogi vastuvõtule oodatud rinnakabineti poolt suunatud patsiendid, kelle uuringu tulemused vajavad edasist käsitlemist mammoloogi poolt.

Patsiendid, kellel on vähikahtlus või eelnev diagnoos, on oodatud mammoloog-onkoloogi vastuvõtule. Kõikide muude rinna tervist puudutavate küsimuste korral pöörduda mammoloogi vastuvõtule.

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Mammoloogi vastuvõtt
Sisaldab järelkonsultatsiooni telefoni teel
120 €
30 min
Mammoloog-onkoloogi vastuvõtt
Sisaldab järelkonsultatsiooni telefoni teel
120 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses