Rinnakirurgia

Confido ilukirurgid on Eestis ja maailmas tuntud spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus rinnakirurgia valdkonnas. Meie teenuste hulka kuuluvad rindade suurendamine ja vähendamine, rindade korrigeerimine

Confido ilukirurgid on Eestis ja maailmas tuntud spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus rinnakirurgia valdkonnas. Meie teenuste hulka kuuluvad rindade suurendamine ja vähendamine, rindade korrigeerimine.

Kui te ei leidnud nimekirjast endale sobivat teenust, siis võtke meiega ühendust ning leiame sobiva eriarsti ja operatsiooni.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

Günekomastia ehk meeste rindade vähendamine

Otsi vabasid aegasid

Günekomastia operatsioon on kirurgiline protseduur, mis on ette nähtud meeste rinnanäärme suurenemise (günekomastia) korrektsiooniks. Günekomastia võib olla tingitud mitmetest põhjustest, sealhulgas hormonaalsed muutused, rasvade kogunemine või ravimite kõrvaltoimed.

Operatsiooni käigus eemaldatakse liigne rinnakude või rasvkude, et taastada rindade mehelikum välimus ja kontuur. Protseduur võib hõlmata ka näärme koe eemaldamist või liposuktsiooni, sõltuvalt günekomastia tüübist ja ulatusest.

Günekomastia operatsioon teostatakse üldanesteesia all ning kestus sõltub konkreetsest juhtumist. Pärast operatsiooni peab patsient kandma spetsiaalset survetoega vesti või rinnahoidjat, et toetada paranemisprotsessi ja vähendada turset. Taastumisaeg varieerub, kuid tavaliselt võib patsient naasta normaalsele tegevusele paari nädala jooksul.

Enne günekomastia operatsiooni on oluline konsulteerida meie kogenud mammoloogiga, kes saab hinnata günekomastia põhjuseid ja soovitada sobivat ravimeetodit.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Mammoloogi vastuvõtt
120 €
Günekomastia ehk meeste rindade vähendamine
Ühepoolne
alates 2000 €
Günekomastia ehk meeste rindade vähendamine
Kahepoolne
alates 3000 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses