Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia. Teeme erinevaid endoskoopilisi ülemise ja alumise kusetrakti operatsioone.  Teeme erinevaid ülemise ja alumise kusetrakti endoskoopilisi operatsioone. Uroloogias teostame ka androloogilisi operatsioone ja koostöös Next Fertility kliinikuga lahendame meeste viljatusega seotud probleeme.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Munandi proteesi paigaldamise operatsioon

  Näita vabasid aegasid

  Munandi proteesi paigaldamine on meditsiiniline operatsioon, mille käigus asendatakse munandikott ja munand proteesiga. Seda tehakse siis, kui munand on eemaldatud või kahjustatud ning seda ei saa enam taastada. Protees asendab kahepoolseid kahjustusi, samuti ühe munandi puudumist. Operatsiooni käigus tehakse sisselõige munandikotti, kust eemaldatakse kahjustatud munand või teine terve munand. Seejärel asetatakse munandikotti protees, mis jäljendab munandi kuju ja suurust. Proteesi materjalid võivad varieeruda sõltuvalt patsiendi eelistustest ja meditsiinilisest olukorrast. Operatsioonijärgselt võib esineda valu ja turset, kuid need sümptomid peaksid aja jooksul taanduma. Proteesiga patsiendid peaksid järgima arsti juhiseid, et vältida tüsistusi ja taastumine võtab tavaliselt paar nädalat.

  Munandi proteesi paigaldamise operatsioon
  Hind alates 1050 €
  Uroloogi vastuvõtt Eelneb operatsioonile
  130 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Munandi proteesi paigaldamise operatsioon

  Otsi vabasid aegasid