vaimne tervis psühholoog psühhiaater vaimse tervise õde ärevus depressioon stress vaimne pinge psüühika käitumishäired ADHD dementsus rahustid neuropsühholoog suhtekriis kurnatus halb meeleolu

Vaimne tervis

Vaimne tervis on heaoluseisund, milles inimene realiseerib oma võimeid, tuleb toime igapäevaelu pingetega ning töötab tulemuslikult. Hea vaimse tervise võti on aktiivne tegelemine ettetulevate kriiside, stressi ja raskustega.

Confido Vaimse Tervise Keskuses töötavad kliiniline psühholoog, neuropsühholoog, sõltuvusnõustaja, vaimse tervise coach, vaimse tervise õde ning tegevusterapeut. Lisaks on meil eraldi laste vaimse tervise spetsialistid. Vastuvõtud toimuvad Tallinna ja Tartu kliinikutes ning teostame vastvõtte ka videosilla vahendusel.

Kui ei tea, kelle juurest alustada, soovitame vaimse tervise õe konsultatsiooni, et saada esmane hinnang ning soovitused selle kohta, kelle juures jätkata. Visiidi broneerimiseks võtke meiega ühendust telefonil 1330 või info@confido.ee

Vali

Psühhiaatri vastuvõtt

Näita vabasid aegasid

Psühhiaater tegeleb inimeste vaimse tervise probleemidega keskendudes psüühika- ja käitumishäirete diagnoosimisele, hindamisele, ravimisele ja ennetamisele.

Kõikidel inimestel võib elu jooksul ette tulla kergemaid ja lühiaegseid või raskemaid ja kestvamaid vaimse tervise häireid. Soovitame kõigepealt pöörduda psühhiaatri vastuvõtule, kes täpsustab probleemi ning seejärel suunab vajadusel psühholoogi vastuvõtule. Psühhiaatri konsultatsioonide sagedus ja ravi kestvus sõltub patsiendi seisundist ning haiguse kulust, reeglina on visiitide sagedus suurem ravi algusfaasis.

Psühhiaatri peamiseks uurimismeetodiks on psühhiaatriline intervjuu, täpsustavaid uuringuid määratakse vajaduse ilmnedes.

Soovitame psühhiaatri poole pöörduda, kui esineb:

  • meeleoluhäireid
  • ärevuse kaebuseid
  • mälu häireid
  • sõltuvusprobleeme
  • tõsiseid unehäireid
  • teisi vaimse tervise probleemidele viitavaid sümptoome (meelepetteid, reaalsustaju häireid jmt)
  • tõsisemate ja potentsiaalselt medikamentoosset ravi vajavate probleemide korral

Kõige suuremat rõõmu teeb see, kui patsient saab taas tagasi kontrolli oma elu üle.

Kiireloomulise psühhiaatri konsultatsiooni broneerimiseks võtta ühendust meie klienditoega telefonil 1330 või info@confido.ee. Kiireloomuline konsultatsioon broneeritakse kokkuleppel psühhiaatriga 5 tööpäeva jooksul pärast pöördumist.

Tallinn
Esmane vastuvõtt Saadaval ka videokonsultatsioon
180 €
kuni 50 minutit
Korduv vastuvõtt Saadaval ka videokonsultatsioon
90 €
kuni 25 minutit
Kiireloomuline vastuvõtt Saadaval ka videokonsultatsioon
360 €
kuni 50 minutit
Kiireloomuline korduv vastuvõtt Saadaval ka videokonsultatsioon
180 €
kuni 25 minutit
Tartu
Esmane vastuvõtt Saadaval ka videokonsultatsioon
160 €
kuni 50 minutit
Korduv vastuvõtt Saadaval ka videokonsultatsioon
80 €
kuni 25 minutit

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Kaugvastuvõtt
Interneti vahendusel

Broneeri aeg online’is

Teenus: Psühhiaatri vastuvõtt

Otsi vabasid aegasid