Vaimne tervis

Confido Vaimse Tervise Kliinikus on olemas multidistsiplinaarne meeskond tegelemaks nii täiskasvanute kui laste erinevate psüühikahäirete diagnostika ja raviga, vaimse tervise hoidmise ning häiretega toimetuleku parandamisega. Meie meeskonnas on olemas psühhiaater, kliiniline psühholoog, neuropsühholoog, psühholoog, vaimse tervise õde, logopeed, tegevusterapeut, raseduskriisinõustaja ning ka coach.

Vaimne tervis

Vaimne tervis on heaoluseisund, milles inimene realiseerib oma võimeid, tuleb toime igapäevaelu pingetega ning töötab tulemuslikult. Hea vaimse tervise võti on aktiivne tegelemine ettetulevate kriiside, stressi ja raskustega.

Confido Vaimse Tervise Keskuses pakume erinevaid teenuseid nii täiskasvanutele kui ka lastele. Vastuvõtud toimuvad Tallinna ja Tartu kliinikutes ning teostame vastvõtte ka videosilla vahendusel.

Vaimse tervise arstide ja spetsialistide tasulisele vastuvõtule pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

Peamised probleemid ja põhjused, miks konsultatsioonile pöördutakse on: ärevus, depressioon, unehäire, mäluhäire, keskendumisraskused, suhte probleemid, sõltuvus probleemid.

Kui ei tea, kelle juurest alustada, soovitame vaimse tervise õe konsultatsiooni, et saada esmane hinnang ning soovitused selle kohta, millise spetsialisti juures jätkata.

Isiksuse uuring

Otsi vabasid aegasid

Isiksuse uuring aitab tuvastada käitumismustreid, mis panevad inimest ühetaoliselt jäigalt reageerima erinevates isiklikes ja sotsiaalsetes olukordades ning võivad ilmneda inimese mõtlemis- ja tajumisviisis, emotsioonides ja suhtlemisstiilis.

Väljakujunenud stiil võib häirida eluga toimetulekut ning tuua kaasa raskusi nii inimesele endale kui tema lähedastele. Isikuhäiretega võivad kaasneda depressioon, ärevus või teised psüühikahäired. Isiksusehäiretele viitavad jooned ilmnevad harilikult juba lapse- või noorukieas ning püsivad ka täiskasvanuna.

Isiksuse uuringu tulemused aitavad eristada probleeme, on toeks diagnostiliste otsuste langetamisel ning järgeva psühhoteraapia kavandamisel ja läbiviimisel.

Isiksuse uuring koosneb:

  • Kliiniline intervjuu ja küsimustike täitmine emotsionaalse seisundi hindamiseks
  • Struktureeritud diagnostiline intervjuu
  • Tulemuste analüüs ja kokkuvõtte koostamine

Hea teada

  • Uuringut teostatakse alates 18-eluaastast
  • Uuringule soovitame tulla värske ja puhanuna
  • Intervjuu ja testide läbiviimine toimub esimesel kohtumisel. Arvesta selleks 3 tundi.
  • Uuringu tulemuste kohta tagasiside andmine toimub eraldi kohtumisel, milleks lepitakse patsiendi soovi korral kokku sobiv aeg.
  • Uuringule peab eelnema uuringu eelne konsultatsioon, mis on oluline läbi viia just uuringut teostava psühholoogi juures.

Aja broneerimiseks on vajalik eelnev konsultatsioon uuringut läbiviiva spetsialistiga.

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Uuringu eelne konsultatsioon
110 €
60 min
Isiksuse uuring
350 €
180 min
Uuringu tagasiside
60 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses