Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia. Teeme erinevaid endoskoopilisi ülemise ja alumise kusetrakti operatsioone.  Teeme erinevaid ülemise ja alumise kusetrakti endoskoopilisi operatsioone. Uroloogias teostame ka androloogilisi operatsioone ja koostöös Next Fertility kliinikuga lahendame meeste viljatusega seotud probleeme.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Eesnäärme endoskoopiline osaline eemaldamine (TURP)

  Näita vabasid aegasid

  Eesnääre ehk prostata paikneb häbemeluu taga vahetult kusepõie all ja lahkliha peal, ümbritsedes kahe poolkerana kusiti algusosa. Täiskasvanu normaalne eesnääre kaalub umbes 20 grammi, vanuse lisandumisel eesnääre üldjuhul suureneb. Eesnääre koosneb silelihas- ja näärmekoest ning tema ülesanne on toota limajat sekreeti, mis on seemnevedelikule seemnepurske järel kaitsvaks keskkonnaks. (Kliinik.ee, 2023)

  Vanemaks saades eesnääre suureneb. See mitte ainult ei kasva suuremaks, vaid kasvab ka sissepoole, mis võib avaldada survet ureetrale ja vähendada uriini väljavoolu. Seetõttu olete tõenäoliselt kogenud mõnda järgmistest sümptomitest:

  • sagedus – WC-s käimine mitu korda päevas
  • noktuuria – mitu korda öö jooksul WC-s käimine
  • tunne, et põis ei tühjene täielikult

  TURP ehk transuretraalne eesnäärme resektsioon on üks levinumaid väheinvasiivseid kirurgilisi ravimeetodeid, kus kusiti kaudu viiakse eesnäärme piirkonda spetsiaalne kaameraga instrument resektoskoop, mille abil eemaldatakse osa suurenenud eesnäärmekoest, mis takistab urineerimist. (ITK, 2023)

  TURP ei muuda Teid kuidagi vähem mehelikuks. Sekssuaalelu saate jätkata 6 nädalat pärast operatsiooni. Operatsiooni ainus mõju on retrograadne ejakulatsioon. Kuna läbipääsu on suurendatud, ei voola sperma enam kehast välja. Selle asemel voolab see põide ja väljub urineerimisel – see tähendab, et Te ei saa operatsiooni järgselt enam lapsi.

  Eesnäärme endoskoopiline osaline eemaldamine
  Alates 2500 €
  Kirurgi vastuvõtt
  120 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Eesnäärme endoskoopiline osaline eemaldamine (TURP)

  Otsi vabasid aegasid