Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Neerukivide eemaldamine (ureeterorenoskoopia operatsioon)

Otsi vabasid aegasid

Neerukivide endoskoopiline eemaldamine ehk ureeterorenoskoopia operatsioon (URSL; RIRS)

Neerukivide eemaldamiseks palume esmalt broneerida aeg uroloogi juurde, kes hindab olukorda, teostab vajalikud analüüsid ning paneb paika raviplaani.

Neerud sõeluvad verest jääkaineid ja toodavad uriini. Mõnikord kleepuvad uriinis sisalduvad soolad ja mineraalid kokku ning tekivad neerukivid. Väiksem kivipuru võib läbida kuseteed märkamatult, suuremad kivid aga põhjustada tugevat valu seljas, kõhus või kubemes, vajadust sagedamini tualetis käia, valu urineerimisel, verd uriinis, iiveldust või oksendamist.

Väiksemad kui 5 mm läbimõõduga kivid tulevad tõenäoliselt ise välja. Suurtest kividest vabanemiseks on vaja meditsiinilist sekkumist. Kõige levinum viis neerukivide eemaldamiseks on ureeterorenoskoopia, mille käigus viiakse kitsas toru läbi kuseteede neerukivini. Arst purustab laseriga kivi ja eemaldab tükid toru kaudu, väiksemad killud väljuvad kehast loomulikult. Populaarsuselt teine viis neerukivide eemaldamiseks on neerukivide kehaväline purustamine lööklainega.

Ureeteroskoopia operatsiooni pakume ka Tervisekassa poolt hüvitatava teenusena.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Uroloogi vastuvõtt
Eelned operatsioonile
130 €
30 min
Neerukivide eemaldamine ehk ureeteroskoopia operatsioon
2800 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses