Peavalukeskus

Peavalu on närvisüsteemi kõige sagedasem häire. Umbes pooltel täiskasvanutel esineb aasta jooksul peavalu, kellest enamik leiab leevenduse arsti poole pöördumata. Samas võivad peavalud olla sedavõrd tugevad või sagedased, et need häirivad oluliselt igapäevatoimetusi.

Õe vastuvõtt neuroloogia erialal (peavalu)

Neuroloogiaõde nõustab ja jälgib arsti suunamisel neuroloogiliste häirete ning haigustega (nt peavalu) patsiente nende raviteekonnal. Peavalu kaebustega patsiente jälgib ja nõustab spetsialiseerunud peavaluõde.

Vastuvõtu käigus selgitatakse patsiendile haiguse olemust, teostatakse haiguspuhune patsiendiõpetus, ravimite manustamise ning peavalupäeviku pidamise õpetus. Lisaks kontrollib neuroloogiaõde ravimite kasutamist ning teavitab patsienti võimalikest kõrvalmõjudest.

Tervisekassa lepinguga rahastatud vastuvõtule saab aja broneerida helistades telefonil 1330 või Digiregistratuuris. Vastuvõtule registreerimiseks on vajalik neuroloogi saatekiri.

Palun täitke peavaluküsimustik kindlasti enne neuroloogi visiiti – nii saab arst juba eelnevalt tutvuda Teie peavalu tekkepõhjuste ja iseloomuga.

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Peavaluõe esmane vastuvõtt
(võimalik ka videokonsultatsioon)
40 €
60 min
Peavaluõe korduv vastuvõtt
(võimalik ka videokonsultatsioon)
25 €
30 min
Peavaluõe vastuvõtt
Tervisekassa vastuvõtt
TASUTA
30–60 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri läbi klienditoe

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn