Neuroloogia

Neuroloogia on meditsiiniharu, mis tegeleb närvisüsteemi haiguste diagnoosimise ja raviga. Peamised kaebused ja põhjused, miks pöördutakse neuroloogi vastuvõtule, on peavalu, migreen, insult, epilepsia, Parkinsoni tõbi, düstoonia, sclerosis multiplex, meningiit, entsefaliit.

Neuroloogi vastuvõtt

Otsi vabasid aegasid

Neuroloogi ehk närviarsti konsultatsioonile soovitame pöörduda närvisüsteemihaiguste, sh peavalu, seljavalu diagnoosimiseks ja raviks, eksperthinnangu saamiseks varem antud diagnoosile või raviplaanile.

Haigused, mille ennetamise, diagnoosimise ja ravimisega neuroloog veel tegeleb, on insult, epilepsia, Parkinsoni tõbi, lihaste kontrollimatute kokkutõmmete tõttu tekkivad valeasendid ja liigutused, sclerosis multiplex, rahutute jalgade sündroom, närvisüsteemi nakkushaigused (meningiit, entsefaliit, borrelioos). Meie neuroloogid nõustavad ka neuroloogilisest haigusest taastumisel või kroonilise haigusega toimetulekul.

Neuroloogi suunamisel teostame ka täiendavaid uuringuid, sh elektroentsefalograafia (EEG), esilekutsutud potentsiaalide (auditoorsed, visuaalsed, somatosensoorsed, motoorsed) uuring, elektroneuromüograafia (ENMG), elektroneurograafia (ENG).

Patsiente vanuses kuni 18 eluaastat võtab vastu lasteneuroloog.

Tervisekassa lepinguga rahastatud vastuvõtte saab broneerida ainult telefonil 1330 või Digiregistratuuris. Tervisekassa vastuvõtud toimuvad Tallinnas ja Tartus. Patsiendil tuleb tasuda visiiditasu 5 €. Vastuvõtule registreerimiseks on vajalik saatekiri.

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Saatekirjaga neuroloogi vastuvõtt
Tervisekassa lepingu raames
5 €
Neuroloogi vastuvõtt Tallinnas
(võimalik ka videokonsultatsioon)
110 €
30 min
Neuroloogi vastuvõtt Tallinnas (Dr Toomsoo)
(võimalik ka videokonsultatsioon)
110 €
20 min
Neuroloogi kiireloomuline vastuvõtt Tallinnas
(võimalik ka videokonsultatsioon)
200 €
30 min
Neuroloogi vastuvõtt Tartus
100 €
30 min
Lasteneuroloogi vastuvõtt
70 €
Logopeedi konsultatsioon
70 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses