Valukeskus

Confido Tartu Raatuse kliiniku Valukeskusesse on oodatud kroonilise ehk üle 3 kuu kestnud liiges-lihas-tugisüsteemi (muskuloskeletaalse) valu ning kroonilise närvivaluga patsiendid, kelle täpne valu põhjus ei ole veel teada ning kes vajavad selle osas arsti konsultatsiooni. Samuti on oodatud need patsiendid, kelle kroonilise valu põhjus on teada (eriarsti poolt on diagnoos pandud), ent kes vajavad sellega toimetulemise osas abi.

Üldarsti konsultatsioon (valu)

Otsi vabasid aegasid

Üldarsti vastuvõtule soovitame pöörduda patsientidel, kellel esineb kroonilise kuluga valu, ent kelle diagnoos on ebaselge või kelle valu põhjus on veel uurimata. Kui Te ei tea veel täpselt, mis on valu põhjus või miks valu kestab vaatamata esmasele ravile, julgustame broneerima aeg valukeskuse üldarsti juurde.

Üldarst otsustab konsulatsiooni käigus, milliseid uuringuid on tehtud ning mida on tarvis teha, kas saab kohe aidata või on vaja kaasta veel teisi valumeeskonna liikmeid.

Confido Tartu Raatuse kliinikus on olemas võimalused valusündroomi põhjuse väljaselgitamiseks ja diagnoosimiseks ning raviks vajalike uuringute ja analüüside tegemiseks.

Analüüside ja uuringute tasu lisandub arsti konsultatsiooni hinnale.

Hind

Teenus
Hind
Üldarsti konsultatsioon
50 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses