Valukeskus

Valukeskusesse on oodatud kroonilise ehk üle 3 kuu kestnud liiges-lihas-tugisüsteemi (muskuloskeletaalse) valu ning kroonilise närvivaluga patsiendid, kelle täpne valu põhjus ei ole veel teada ning kes vajavad selle osas arsti konsultatsiooni. Samuti on oodatud need patsiendid, kelle kroonilise valu põhjus on teada (eriarsti poolt on diagnoos pandud), ent kes vajavad sellega toimetulemise osas abi.

Valuraviarsti konsultatsioon

Otsi vabasid aegasid

Teenus on mõeldud täiskasvanutele ja lastele, keda vaevab ägedast või kroonilisest haigusest (sh süsteemsed sidekoehaigused, liigeshaigused, närvisüsteemihaigused jne) tingitud valu, mis lihtsate võtetega ei ole taandunud või mille suhtes tahetakse konsulteerida spetsialistiga.

Valuraviarst oskab patsiente nõustada nii erinevate valuravimite kui ka nende koostoimete ning tarvitamise regulaarsuse aspektist. Samuti oskab ta anda nõu, kui tuleks pöörduda mõne täiendava spetsialisti poole. Kuna dr Hadel on tugev taust lasteanesteesias, siis on tema poole oodatud pöörduma ka valu käes kannatavad lapsed.

Millal vastuvõtule tulla?

Vastuvõtule võib tulla igal ajal, meie valuraviarst saab vajadusel patsiente edasi suunata kas teiste spetsialistide (nt neuroloog, reumatoloog, kirurg, psühhiaater) või tegevuste (nt füsioteraapia, magnetravi, massaaž) juurde.

Konsultatsiooni läbiviimist tõhustab kindlasti see, kui patsiendil  on oma kaebused ja probleemid ning eelnevalt teostatud ravi läbi mõeldud. Siis saab ta kiiresti ja ladusalt arsti küsimustele vastata ning koos jõutakse kiiremini lahenduseni.

Vastuvõtule tulekuks ei ole saatekiri vajalik.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Kaugvastuvõtt
Internetis või telefonitsi

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Valuraviarsti konsultatsioon
110 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses