Peavalukeskus

Peavalu on närvisüsteemi kõige sagedasem häire. Umbes pooltel täiskasvanutel esineb aasta jooksul peavalu, kellest enamik leiab leevenduse arsti poole pöördumata. Samas võivad peavalud olla sedavõrd tugevad või sagedased, et need häirivad oluliselt igapäevatoimetusi.

Peavalu kiireloomuline ravi

Pikale veninud migreeniataki või mõne muu tugeva peavalu korral võib jääda kodustest ravivõimalustest väheks. Tõhusa abi saamiseks soovitame siis pöörduda meditsiiniasutusse.

Confido peavalukeskuses saame osutada kiireloomulist ravi patsiendile, kellel on juba varasem arstlik peavalu diagnoos. Teid võtab vastu peavaludele spetsialiseerunud neuroloog, kes pärast vestlust ja läbivaatust määrab sobiva ravi. Ravivõimalusteks on:

  • veenisisesed ravimid – valuvaigistid, iiveldusvastased vahendid ja spetsiaalsed migreenihoogu leevendavad ravimid;
  • närviblokaadid ehk närvide juurde tehtavad tuimestussüstid – kõige sagedamini kasutatakse närviblokaade kuklapiirkonnas, kuid alternatiivina on võimalik teha ka otsmiku- või oimupiirkonda;
  • neuromodulatsioon – kerge kaasaskantav aparaat (näiteks gammaCore) asetatakse nahale kas pea- või kaelapiirkonnas elektriimpulsside edastamiseks, mis leevendavad peavalu.

Tähelepanu! Palun pöörduge erakorralise meditsiini osakonda või kutsuge kiirabi, KUI peavalu vajab kiiret leevendamist JA

  • teil ei ole varasemat kindlat peavalu diagnoosi ja/või peavalu on oma iseloomult senisest erinev,
  • peavalu on tekkinud füüsilisel koormusel või peavalu on muutunud äkki väga tugevaks (meenutab noahoopi).

Kiireloomulise peavaluravi vastuvõtud toimuvad tööpäeviti. Aja saab broneerida Confido kõnekeskuse telefonil 1330 ja kliinikutes kohapeal.

Hind

Teenus
Hind
Peavalu kiireloomuline ravi
185 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri läbi klienditoe

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn